8 powodów, dla których warto kupować na rynku pierwotnym

Dlaczego warto kupując apartament, myśleć przede wszystkim o rynku pierwotnym? Oto 8 najważniejszych powodów:

– najnowocześniejsze technologie i rozwiązania – ekologiczne, bezpieczne, wygodne
Kupując zupełnie nowy apartament, możemy z większym prawdopodobieństwem spodziewać się nowoczesnych materiałów budowlanych, rozwiązań i udogodnień architektonicznych, przekładających się przede wszystkim na komfort mieszkania, ale również na oszczędność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

– wysoka jakość, estetyka nowych budynków

– możliwość samodzielnego zaprojektowania wnętrz – łącznie z układem ścian, rozmieszczeniem elementów wyposażenia, rozplanowaniem funkcji pomieszczeń itp. Każdy ma swoje upodobania i preferencje, a inwestując duże pieniądze w apartament kwarto mieć jak największy wpływ na jego ostateczny kształt. Zakup apartamentu na rynku pierwotnym to wyjątkowa szansa stworzenia wnętrza niepowtarzalnego i dostosowanego do indywidualnych wymagań lokatorów.

– większy wybór apartamentów –możliwość wyboru nie tylko metrażu, ale również piętra, strony świata itp.

– okres gwarancji – w razie jakichkolwiek problemów i niedociągnięć architektoniczno-budowlanych, możemy liczyć, że deweloper zajmie się tą sprawą, a inwestor nie będzie musiał angażować swoich pieniędzy.

– uniknięcie konieczności remontów i kosztów z tym związanych. Wiadomo, że wprowadzając się do apartamentu czy mieszkania, które było zamieszkane, konieczne jest wprowadzenie mniejszych lub większych poprawek, czasem jest to tylko zmiana koloru ścian, zdarza się, że inwestor decyduje się na zmianę położenia ścian itp.

– uniknięcie kosztów prowizji dla agencji nieruchomości

– świetna inwestycja na przyszłość, nowe lokale zazwyczaj mają wyższy standard, a to wiąże się z większą wartością apartamentu na rynku i możliwością uzyskania większej sumy za wynajem lub sprzedaż.

Przykład nowych apartamentów na rynku pierwotnym w Krakowie można znaleźć tutaj.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.