Arinova CSR Leader Thinking

Arinova

Arinova

„Arinova CSR Leader Thinking” to projekt, poświęcony wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w firmach i przedsiębiorcach. Jej założeniem jest zapoznanie się z modelem odpowiedzialnego biznesu przez przedsiębiorców i wprowadzanie go w życiu przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia innych firm, które od lat stosują nowoczesne metody CSR. Model Arinova pozwala właścicielom różnych przedsiębiorstw na prowadzenie innowacyjnej placówki, zwiększenie zysków i wzmocnienie jej pozycji na rynku.

Pomoc we wdrażaniu modelu CSR oferuje Agencja Rozwoju Innowacji S. A., realizator projektu Arinova. Agencja specjalizuje się w obszarze innowacji, a jej zespół stanowią przede wszystkim specjaliści z dziedziny human resources. Działają oni aktywnie na rzecz promocji innowacyjnych metod zarządzania w środowisku biznesowym, doradzają w zakresie opracowania strategii innowacji oraz komercjalizacji wiedzy i technologii. Dzięki ich zaangażowaniu, każdy przedsiębiorca może liczyć na zdobycie przewagi konkurencyjnej nad innymi firmami, a także katalizator do stworzenia zupełnie nowego środowiska pracy, nastawionego na rozwój i innowacje.

Model Arinova stawia przede wszystkim na kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa. Specjaliści projektu w niej dopatrują się kluczowego czynnika wdrażania innowacji w firmie. Duże znaczenie ma także zastosowanie rozwiązań proekologicznych w działalności przedsiębiorstwa. Wszystko to ma pozytywny wpływ na sposób postrzegania firmy przez potencjalnych klientów, przyczyniając się do jej rozwoju, ale także do rozwoju jej najbliższego otoczenia. Model biznesowy „Arinova CSR Leader Thinking” stanowi kompleksowe wsparcie przedsiębiorcy, pomoc w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz zwiększanie innowacyjności. Wszystko to odbywa się na zasadach dialogu, otwartości i odpowiedzialności. Model mogą zastosować wszystkie mikroprzedsiębiorstwa oraz małe i średnie firmy.

Wiedza i doświadczenie pracowników Agencji Rozwoju Innowacji S. A. pozwalają na stopniowe wprowadzanie firmy w model, dzięki wykorzystaniu koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu. Eksperci pomogą każdemu przedsiębiorcy budować i wzmocnić nowoczesne rozwiązania w jego firmie. Model Arinova opiera się na trzech najważniejszych aspektach: odpowiedzialnym zarządzaniu relacjami z interesariuszami, pracownikami i działaniami proekologicznymi.

Wszystkie przedsiębiorstwa, biorące udział w projekcie, mogą liczyć na pomoc ze strony firmy ARI S. A. w postaci codziennego wsparcia i kontaktu, a także platformy, zawierającej publikacje, szkolenia e-learningowe, szkolenia video. Każda firma otrzyma także specjalny certyfikat, wskazujący na to, że jej pracownicy i zarząd postępują zgodnie ze strategią biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.