Blog z opowiadaniem „Czarny dzień”

Serdecznie chciałbym zaprosić do odwiedzenia mojego bloga z opowiadaniem : http://cpopowiadanie.blogspot.com

Jestem początkującym blogerem, który ma na swoim koncie kilka opowiadań (dokończonych, bądź też nie), ale niestety nie były one oceniane, ani nie trafiały do żadnych odbiorców. Chciałbym spróbować swoich sił i tym razem pragnąłbym wypłynąć na zdecydowanie głębsze wody, pokazać swój tekst publice. Czekam na różnego rodzaju komentarze, opinie, sugestie, dzięki którym będę mógł ulepszać swoją historię, styl pisania i ulepszać samą treść, która ma się podobać czytelnikom. Każdy kolejny stały czytelnik czyni, że robię to z co raz większą przyjemnością, zapałem i motywacją. Im więcej wyświetleń, tym więcej zapału do pracy.

Opowieść ta jest zabarwiona kryminalnie. Głównym bohaterem jest Vincent, który ma 19 lat i jest dilerem, który niekoniecznie przestrzega swoich własnych zasad. Początek mówi o tym, jak zapomina ostatnią noc z imprezy i znajduje w kurtce tajemniczą kartkę z numerem skrytki wraz z kluczykiem do niej, zaczyna się dziać wraz z kolejnymi częściami opowiadania.

Jak to będzie wyglądało dalej? To zależy od was – czytelników. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia bloga, komentowania i regularnego odwiedzania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.