Buty męskie adidas – najlepszy wybór dla fanów sportowego designu

Komfort jest jedną z najważniejszych rzeczy, na jakie zwracają uwagę mężczyźni podczas kupowania butów. Oprócz tego wiele osób zwraca uwagę na design, czyli wygląd butów. Te wszystkie cechy mają buty męskie adidas, którymi warto się zainteresować, jeżeli wygląd i wygoda nie są nam obojętne

Jakie są najpopularniejsze buty męskie adidas?

Jednymi z najbardziej popularnych są Adidas Superstar – o tym obuwiu słyszał chyba każdy. Ich design jest ponadczasowy, gdyż buty te zostały zaprojektowane w latach dziewięćdziesiątych i od tego czasu ich popularność nie spada. Te tenisówki dobrze sprawdzają się jako halówki, ze względu na podeszwę wykonaną z miękkiej gumy, jednak wymagania sportowców zmieniły się przez lata. Z powodu zbyt dużej masy to obuwie coraz rzadziej wykorzystywane jest przez ludzi uprawiających sport. Obecnie ten model butów adidas najlepiej sprawdza się jako buty na co dzień, które pasują nie tylko do jeansów, ale też bojówek, joggerów i innych typów spodni.

buty męskie adidas

Superstary nie są popularne jedynie w Polsce.

Najbardziej pożądane buty

Najbardziej pożądanym obuwiem, które po tak zwanym „dropie” sprzedaje się w ciągu 24 godzin jest Adidas Yeezy Boost. Te buty męskie adidas są zaprojektowane przez Kanye Westa, czyli znanego amerykańskiego rapera, który oprócz muzyki zna się też doskonale na modzie. Ten fakt wpływa bardzo na cenę, gdyż w momencie premiery są one wyceniane na parę tysięcy złotych. Jednakże cena ta nie obowiązuje w przypadku, gdy się spóźnimy z zakupem. Wtedy niestety musimy takie buty kupić za podwójną, lub nawet potrójną cenę od tak zwanych resellerów, czyli osób które po kupieniu produktu odsprzedają go dalej za wyższą cenę.

Jak widać, oferta marki Adidas jest bardzo zróżnicowana – nie tylko pod kątem ceny, ale też wyglądu poszczególnych modeli. Trzeba mieć to na względzie przy kupowaniu butów dla siebie. Wyżej wymienione modele nie są jedynymi, jakie są w ofercie tej marki, ale według nas są to jedne z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych na całym świecie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.