Buty narciarskie Salomon – Seria X-Pro

Salomon to marka, która w świecie sprzętu narciarskiego znana jest od wielu lat, a z jej butów, nart, gogli czy kasków korzystają zarówno profesjonaliści jak i amatorzy białego szaleństwa na całym świecie. Salomon zawdzięcza swoją popularność wysokiej jakości produkcji oraz ciągłemu dążeniu do innowacyjnej poprawy każdego, nawet najmniejszego elementu swojego sprzętu czy odzieży.

Nie inaczej jest z butami narciarskimi marki Salomon, które z roku na rok stają się coraz bardziej dopasowane do wszelkich indywidualnych potrzeb i wymagań narciarzy na różnym poziomie umiejętności. Z myślą o narciarzach średnio zaawansowanych, którzy są świadomi swoich umiejętności i postępów, które robią powstałą linia butów narciarskich Salomon X-Pro.

salomon x-pro 90

Linia butów X-Pro utrzymana jest w bardzo nowoczesnej stylistyce oraz zróżnicowanej kolorystyce skorupy zewnętrznej, dopasowując się do wymagań i gustów zarówno mężczyzn jak i kobiet. Buty dostępne są także w różnych wariantach twardości, dlatego łatwo można je dobrać do swoich indywidualnych umiejętności i oczekiwań. Buty narciarskie Salomon X-Pro w swoim projekcie wykorzystują technologię Twinframe, dzięki czemu zapewniona jest optymalna sztywność skorupy buta w najważniejszych punktach ucisku stopy. Pomaga to w jeszcze lepszym trzymaniu stopy, zwłaszcza w czasie skrętów, przez co bardzo łatwo ruch przenoszony jest z buta na nartę.

Seria butów X-Pro wyposażona została także w nowoczesne wkładki wewnętrzne Salomon 3D, które umożliwiają precyzyjne dopasowanie buta do każdego kształtu stopy. Różne modele butów posiadają różny flex, który w serii X-Pro oznaczony został w nazwie poprzez cyfrę (Salomon X-Pro 80, X-Pro 90, X-Pro 100, X-Pro 110). Decydując się na buty Salomona należy dosyć precyzyjnie dobierać flex, bowiem w tej serii ma on ogromny wpływ na technikę jazdy oraz osiągi narciarza. Buty narciarskie Salomon X-Pro to doskonałe buty typu All Moutain, które wyróżniają się świetnym wyczuciem na ruch stopy i pozwalają na precyzyjną kontrolę nad nartami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu nawet po wielu godzinach spędzonych na stoku narciarskim.

Buty narciarskie Salomon z serii X-Pro to doskonały wybór dla wszystkich narciarzy ceniących sobie wysoką jakość wykonania, dynamikę jazdy oraz komfort w różnych warunkach. Dzięki bogatemu wyborowi flexu dopasują się również do indywidualnych umiejętności narciarskich, w których każdy z pewnością znajdzie buty odpowiednie dla siebie.

Serię Butów Salomon X-Pro znajdziesz na stronie: http://www.snowshop.pl/buty-narciarskie/salomon

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.