Ciąża – zdrowie dziecka i matki

włosy

Ciąża to wyjątkowy okres dla każdej kobiety, dlatego też wymaga ona w tym czasie szczególnej opieki. Badania lekarskie są niezbędne do wczesnego rozpoznawania wszelkich zaburzeń zdrowotnych i ich leczenia. Regularne wizyty u lekarza zwiększają szanse na urodzenie zdrowego dziecka. W razie jakichkolwiek wątpliwości kobieta spodziewająca się dziecka powinna prosić lekarza o ich wyjaśnienie. W czasie ciąży organizm kobiety podlega przemianom, którym często towarzyszą liczne dolegliwości. Niektóre z nich mogą być niepokojące. Nie należy jednak przyjmować w tym czasie żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Nawet leki, które można wykupić bez recepty mogą zaszkodzić nienarodzonemu dziecku.

Fajna-mama.pl to portal, za pośrednictwem którego dziecko od chwili poczęcia może zostać objęte profesjonalną opieką medyczną. Portal adresowany jest do obojga rodziców, którzy troszcząc się o swoje dziecko, chcą mieć pewność, że jego rozwój odbywa się prawidłowo. Oferowany w ramach portalu fajna-mama.pl całodobowy dostęp on-line do profesjonalnej opieki medycznej pozwala na zasięgnięcie fachowej porady medycznej u lekarza prowadzącego. Rodzice mają również wgląd do kartoteki medycznej dziecka oraz możliwości skorzystania z rejestracji on-line, za pośrednictwem której mogą, bez wychodzenia z domu, umówić się na wizytę do wybranej jednostki medycznej.

System automatycznych przypomnień za pośrednictwem poczty e-mail oraz wiadomości SMS przypomina mamie o zażyciu leku lub o zarejestrowanej w przychodni wizycie. Na stronie portalu znajdują się również artykuły o zmianach w organizmie jakie pociąga za sobą ciąża tydzień po tygodniu, blog, galeria i forum dla matek chcących wymienić się swoimi doświadczeniami oraz wyrazić opinię o jednostkach i personelu medycznym.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.