Co jest potrzebne do chrztu?

www.usia.pl

Przygotowując się do uroczystości CHRZTU ŚWIĘTEGO zastanówmy się co będzie potrzebne dziecku w kościele, domu. Każdy kto przyjmuje sakrament powinien mieć szatkę do chrztu i świecę.

Szatka_do_chrztu

Jest to oczywiście minimum które jest wymagane w kościele, lecz nie zapominajmy że to dziecko jest tu najważniejsze. Nie zapomnijmy o nadaniu tej chwili uroczystego charakteru. Ubierzmy dziecko stosownie do miejsca i sakramentu. W tradycji polskiej w czasie chrztu dzieciątko ubrane jest na biało co symbolizuje jego czystość i niewinność. Nie zapominajmy o tym. Nasz sklep oferuje wszystko co jest potrzebne na tą uroczystość, zarówno w świątyni, jak i w domu lub lokalu.

Wdzianko_Gerda_do_chrztu

Sklep „Usia” to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziecie państwo wszystko co jest potrzebne do sakramentu Chrztu Świętego. Począwszy od szatek, tych najprostszych z samym symbolem i napisem CHRZEST ŚWIĘTY , po szatki z imieniem i datą chrztu lub zdjęciem dziecka i cytatami. Dajemy Ci możliwość zrobienia własnej, niepowtarzalnej szatki. Wybierając kształt szatki (serduszko, trapez, kwadrat, koszulka itp.), kolor, symbol, wpisując tekst który ma być umieszczony na białej szacie, możesz być pewny ze będzie ona niepowtarzalna. Będzie ona pamiątką tej ważnej chwili, pamiątką na całe życie twojego dziecka.  Posiadamy szeroki asortyment świec, delikatnie lub bogato zdobionych, z możliwością wybrania koloru dodatków, jak również te z imieniem . Nasze ubranka na tą ważną uroczystość są szyte z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wasze dziecko ma w nich wyglądać najpiękniej, wyjątkowo. To dla niego jest ten sakrament.

ubranko_do_chrztu

W naszej ofercie znajdziecie również sukieneczki na chrzest święty dla dziewczynki, ubranka dla chłopca, czapeczki, buciki, koszulki, kurteczki, płaszczyki, ubranka na każdą porę roku. Odzież nie tylko białą, ale i ciekawe propozycje kolorystyczne. Posiadamy również tradycyjne beciki, rożki, kocyki, poduszki. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów tak niezbędnych każdemu dziecku. W ofercie znajdują się zaproszenia od bardzo prostych po indywidualne ze zdjęciem lub mieniem. I to wszystko w jednym miejscu. Przyjdź, zobacz.
Zapraszamy do sklepu www.usia.pl

www.usia.pl Ubranka do chrztu

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.