Co powinnaś wiedzieć o zabiegu przedłużania rzęs

Większości kobiet marzą się długie, gęste oraz podkręcone rzęsy. Do profesjonalnych stylistek rzęs ustawiają się kolejki. Różne metody przedłużania dają nam różne efekty. Którą metodę zatem wybrać, aby nasze oczy wyglądały zdumiewająco?

Metody przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania rzęs można wykonać stosując jedną z trzech wybranych metod. Są to metody 1:1, 2:1 i 3:1. Nazwy metod jest to oznaczenie, jaka liczba sztucznych rzęs, doklejana jest do Twojej pojedynczej, naturalnej rzęsy. Zastosowanie każdej z nich możliwe jest przy użyciu różnych rodzajów rzęs, zarówno rzęs jedwabnych jak i naturalnych rzęs z włosia norek syberyjskich. Każda z tych metod znajdzie swoich zwolenników w zależności od efektu jakiego oczekujemy. Choć to metoda 1:1 jest wciąż najchętniej wybieraną spośród trzech wspomnianych, to warto wziąć pod uwagę również metodę 2:1 i 3:1, jeśli zależy nam na mocnym zagęszczeniu rzęs naturalnych.

Rodzaje rzęs

Bardzo dobrym rozwiązaniem wykonując przedłużanie rzęs, są rzęsy jedwabne (z domieszką syntetyku) doskonale imitujące rzęsy naturalne. Są odpowiednio grubsze dłuższe i bardziej podkręcone. Nie odkształcają się, są niewyczuwalne podczas codziennego noszenia. Innym rozwiązaniem jest użycie rzęs naturalnych wykonanych w 100% z włosia norki syberyjskiej, okrzykniętych mianem produktu ekskluzywnego. Rzęsy te są niezwykle miękkie, lekkie i delikatne, charakteryzują się głębokim odcieniem czerni, zachowują właściwości rzęs naturalnych.

Grubość, długość i skręt rzęs.

W zależności od tego jakiego efektu oczekujesz po zabiegu przedłużania rzęs zastosować można różne grubości, długości oraz skręty rzęs. Chcąc uzyskać efekt naturalny aplikację najlepiej wykonać przy użyciu rzęs cienkich o lekkim skręcie, natomiast długości podobnej do długości rzęs naturalnych. Jeśli zależy Ci na bardziej widocznym efekcie mamy też do wyboru rzęsy grubsze, dające efekt mocno wytuszowanych rzęs, dłuższe i mocniej podkręcone. Możliwy do uzyskania jest również efekt pośredni. Wszystko zależy od tego co chcesz uzyskać poprzez przedłużanie rzęs.

Podczas każdej wizyty na uzupełnieniu rzęs jak najbardziej można dokonać pewnych zmian i korekt, aby sprawdzić jaki rodzaj rzęs oraz jaki efekt najbardziej Ci odpowiada. Zapewniam, że kombinacji doboru rzęs jest bez końca. Każda z nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszam do Studio LASH.CARE na przedłużanie rzęs Bydgoszcz.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.