Czy wynik sądowego badania ojcostwa można podważyć?

Rozprawy sądowe to nic innego jak działania, które mają na celu ustalenie stanu faktycznego. Niestety jest tutaj tak, że jedna strona zawsze jest stroną zwycięską, a druga jest stroną przegraną. Nie inaczej jest także w przypadku rozpraw, które mają na celu ustalanie ojcostwa oraz ustalenie ojcostwa. Ważne jednak, żeby zachować w tym przypadku wszelkie oznaki człowieczeństwa, które ja posiadam.

Ważne, żeby każdy z nas wiedział, że wynik sądowy to nie ostateczność, jednak w przypadku, kiedy w grę wchodzi ustalanie ojcostwa oraz ustalenie ojcostwa nie ma co szukać odwołania, bowiem wynik badania medycznego nie zostanie zmieniony. Samo badanie zostało bowiem wykonane nie tylko na zlecenie sądy, ale także przy jego współudziale. Ustalanie ojcostwa oraz ustalenie ojcostwa ma na celu naprawdę jasne postawienie sprawy. Tak skonstruowane narzędzie jest dostępne praktycznie dla każdego, bowiem każdy z nas może złożyć pozew w danej sprawie. Oczywiście taka procedura jest dość droga, ale warto czasami, mieć wszystkie sprawy załatwione do końca.

Badanie wykonywane przez prywatne osoby nie różnią się od strony technicznej praktycznie niczym, aniżeli te zlecane przez instytucje sądowe. Jeszcze kilka miesięcy temu można było znaleźć wiele różnic w tej kwestii, natomiast dzisiaj tych różnic jest naprawdę bardzo mało. Ustalanie ojcostwa oraz uznanie ojcostwa przez sąd odbywa się oczywiście w laboratorium, które uzyskało akceptacje państwową.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. larissa napisał(a):

    a jesli kobieta ma 100%pewności i była tylko z jednym mężczyzną?a wynik wyklucza jego ojcostwo to co w takiej sytuacji?odpuścić ma s…….owi?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.