Dietetyk dla kobiet

Dietetyk

Dietetyk Centrum FreeMind.com.pl

Każdego Dnia, staracie się Panie wyglądać jak najlepiej, ale waga nie zawsze spełnia wasze oczekiwania co może być wynikiem stresu, choroby, ciąży, braku czasu na prawidłowe odżywianie z powodu licznych obowiązków domowych, zawodowych. Głównym celem jest aby każda kobieta czuła się jak najlepiej ze swoją wagą i ciałem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby indywidualne plany dietetyczne były jak najlepiej dopasowane do trybu życia i realnych możliwości zadbania o siebie i osiągnięcia upragnionej sylwetki.

Każdego dnia zmagając się z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, niedowagą, chorobami dietozależnymi mogą Panie doświadczać frustracji, rozczarowań, złości a w konsekwencji zniechęcenia. Niezależnie od tego czy są to Pań pierwsze kroki w stosowaniu dietoterapii, czy też stosowały już Panie wiele różnych diet/ terapii na własna rękę Dietetyk, Dietetycy/ Psychodietetycy dokładają wszelkich starań, aby udzielić Paniom fachowego wsparcia i pomóc możliwie jak najlepiej zadbać o siebie i swoje zdrowie każdego dnia.

Fakt przeglądania informacji o Diecie, świadczy o Pań zainteresowaniu tematem dbałości o zdrowie oraz gotowości do podjęcia wyzwania zmiany swojej sylwetki czy też sposobu odżywiania. Pomożemy Paniom w utrzymaniu motywacji do zmiany swoich nawyków żywieniowych, bo najistotniejsze jest, aby zrobić to najlepiej jak to jest możliwe opierając się na holistycznej wiedzy profesjonalistów, odpowiedniej diagnostyce, celach dopasowanych do indywidualnych możliwości.

freemind.com.pl

Centrum FreeMind to placówka świadcząca szeroki zakresu usług psychologa, psychoterapeuty, dietetyka w Warszawie. Nasi specjaliści, w oparciu o swoja wiedzę, doświadczenie praktyczne oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, profesjonalnie i efektywnie pomogą w rozwiązywaniu Państwa trudności związanych z doświadczaniem życiowych kryzysów, lęków, depresji, nerwicy, trudności wychowawczych, kryzysów partnerskich, doświadczaniu strat, nałogów, problemów z odżywianiem, a także w odkrywaniu i umacnianiu Państwa kompetencji zawodowych, społecznych oraz talentów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.