Drzwi aluminiowe

Solidność, trwałość i mnogość możliwości – jeżeli cenią sobie Państwo produkty, które najlepiej spełniają te kryteria to niewątpliwie zadowoli Was oferta firmy Al-Tech. Nasz asortyment tworzymy w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne i konstrukcyjne oraz wieloletnie doświadczenie najlepszych profesjonalistów w tej branży. Realizujemy wielopłaszczyznowe wyzwania konstrukcyjne, o czym świadczą nasze realizacje na terenie Polski, jak również w krajach takich jak Belgia, Niemcy, Francja, czy Holandia.

Oferujemy klientom okna oraz drzwi aluminiowe z izolacją termiczną, lub bez. Zastosowane w naszym parku maszynowym rozwiązania konstrukcyjne firm Aluprof, Reynaers oraz Aliplast pozwalają uzyskać rozmaite kształty, a także wymiary okien oraz drzwi. Oznacza to, że mogą Państwo wybrać okna prostokątne, trójkątne, czy bardziej nietypowe, jak oparte o wieloboki foremne i nieforemne, oraz drzwi – jedno- i dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz, lub do wewnątrz, rozsuwane automatycznie, jak również nowoczesne drzwi antypaniczne.

Drzwi aluminiowe firmy AL-TECH to świadoma inwestycja w jakość, dlatego już dziś zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.altech-aluminium.pl, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszymi realizacjami oraz poznać szczegóły oferty.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.