Elektroniczna niania sprzymierzeńcem zabieganej, nowoczesnej kobiety

Jesteś nowoczesną, a do tego wiecznie zabieganą business woman. Do tego ostatnio urodziłaś dziecko. To, że zostałaś mamą oczywiście wywróciło Twój świat do góry nogami, nie chcesz jednak rezygnować z pracy zawodowej, na rzecz pracy w domu. Razem z mężem ustaliliście, że będziecie się wymieniać obowiązkami. On na szczęście jest tatuażystą i przeniósł salon do waszego domu…Taki był plan. Wdrożenie go w życie okazało się jednak znacznie trudniejsze. Owszem, razem z Nim dzielicie się obowiązkami i na równi zajmujecie się dzieckiem. Nie myślałaś jednak, że będzie to aż tak bardzo pochłaniające i… wyczerpujące.

Powiedzmy sobie szczerze: Od pewnego czasu nie radzisz sobie z natłokiem obowiązków. Praca zawodowa i opieka nad dzieckiem sprawiła, że nie masz ani chwili dla siebie. Może warto byłoby zatrudnić opiekunkę do dziecka? Co raz częściej zastanawiasz się nad tą opcją, odrzucasz ją jednak za każdym razem, kiedy spojrzysz na Wasze rachunki i ilość pieniędzy na koncie bankowym. Jak zatem znaleźć jakieś rozwiązanie?

Słyszałaś o elektronicznym urządzeniu pełniącym funkcję niani? Nie? A powinnaś (Więcej szczegółów: www.philips.pl). Dobra niania, to urządzenie, który rejestruje, wszystko, co robi Twoje dziecko. Nie tylko usłyszysz jego gaworzenie, śmiech, czkawkę… Na rynku dostępne są również modele wyposażone w kamerę. Dzięki temu nie tylko, usłyszysz, ale i widzisz swoje dziecko. Elektroniczna niania wydaje mi się lepszą opcją, niż opiekunka do dziecka. Fakt, że maszyna nigdy nie zastąpi żywego człowieka, ale jeśli obawiasz się zostawić malucha sam na sam z obcą osobą w domu, elektroniczna niania jest właśnie dla Ciebie.

Zakup elektronicznej niani nie oznacza, że masz zostawić dziecko pod opieką ,,robota’’. Nadal przebywasz w domu i jesteś blisko, na wypadek gdyby zdarzyło się coś niepokojącego. Możesz jednak wyjść z pokoju, w którym pozostawiłaś dziecko i spokojnie zrelaksować się w salonie. Wystarczy, że masz przy sobie odbiornik, dzięki któremu obserwujesz, co robi maluch. Swobodnie możesz również wyjść do pobliskiego sklepu, gdyż zasięg urządzenia to około 300 m. Mało tego, dzięki wbudowanemu w sprzęt mikrofonowi, możesz też mówić do malucha i w ten sposób go uspokoić.  To małe urządzenie może okazać się, więc Twoim sprzymierzeńcem, dzięki któremu wygospodarujesz odrobinę czasu dla siebie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.