Firmowe imprezy integracyjne dla firm – ekstremalne pomysły.

Firmowe imprezy integracyjne dla firm są nowoczesną metodą w motywacji pracowników. Dzięki takim wydarzeniom pracownicy chętniej poświęcają się powierzonym im działaniom i dokładniej wykonują swoje obowiązki. Ale obecnie wszelkie agencje eventowe prześcigają się nawzajem w kreowaniu coraz to nowszych pomysłów na program takiej imprezy.

imprezy integracyjne dla firm

Proste spotkania w restauracjach lub na świeżym powietrzu nie są już wystarczająco atrakcyjne, aby konkurować z opcją podnoszącą adrenalinę podczas wspólnych gier i zabaw w klimacie survivalowym lub z elementami sportów ekstremalnych. Popularne na firmowych imprezach integracyjnych są quady i imprezy, na których zainstalowana zostaje strzelnica sportowa.

Quady, są to pojazdy, którymi można rekreacyjnie jeździć po terenie niepokrytym drogami utwardzonymi, dzięki specjalnej budowie: dużym, grubym oponom i niezwykle wytrzymałemu i podwoziu, któremu niestraszny nierówny teren. Natomiast prowadzenie quada nie należy do rzeczy trudnych. Jedynym potrzebnym elementem jest krótkie szkolenie, które zostaje zwykle przeprowadzone przez specjalistę. Takie imprezy integracyjne dla firm to gwarancja udanej zabawy!

 Off-road to najbardziej podstawowy pomysł na ciekawą imprezę integracyjną. Agencje eventowe podnajmują specjalnie dostosowane do imprezy profesjonalne maszyny typu Quad, które są gwarancją podniesionej adrenaliny podczas trwania imprezy. Uczestnik firmowej imprezy integracyjnej ma szansę wypróbować się z roli pilota rajdowego i samemu wyznaczyć trasę i zorientować się w terenie za pomocą sygnałów z odbiornika GPS. Gdy pracownicy chcą sami podjąć się prowadzenia pojazdu mają taką możliwość podczas treningu na specjalistycznym torze rajdowym z przygotowanymi przeszkodami, slalomem lub ścigać się z resztą osób, by uzyskać jak najlepszy czas.

Natomiast strzelectwo, jest dyscypliną sportową z ogromną tradycją i długą historią. Niegdyś było kojarzone wyłącznie z turniejami łuczniczymi, jednak wraz z biegiem czasu i rozwoju technologii coraz popularniejsza stała się broń palna. Obecnie strzelectwo nie jest już łączone wyłącznie z napadami lub polowaniami, ale ciekawie przeprowadzone warsztaty podczas imprezy integracyjnej dla firm z zakresu strzelania z nauką celowania do tarczy i zawodami mogą być doskonałą rozrywką dla pracowników danego przedsiębiorstwa, której nie zapomną tak szybko.

Strzelectwo stanowi idealną alternatywę dla intensywnych i męczących elementów innych gier ekstremalno survivlowych. W tej dziedzinie sportu ważniejsze od doskonałej kondycji fizycznej jest celne oko, umiejętność zebrania myśli i wyciszenia się, tak by móc skupić się jedynie na celu. Umiejętność ta jest niezwykle cenna również na co dzień podczas pracy. Dlatego właśnie strzelectwo to pomysł chętnie wykorzystywany przez agencję eventową na różnych imprezach integracyjnych dla firm i z każdym rokiem zyskuje na popularności. Zabawa jest połączona z elementem rywalizacji i poczucia, że niecodziennie można mieć możliwość obcowania z tak specjalistycznym sprzętem. Agencja eventowa może skomponować strzeleckie zawody sportowe z zajęciami na quadach, tak by zbalansować w odpowiedni sposób aktywność fizyczną z treningiem mentalnym.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.