Forma tymczasowego noclegu

kwatery prywatne

Kwatery prywatne to oferty mieszkaniowe dla ludzi, którzy wybierają się np. na wakacje i potrzebują zakwaterowania.

Kwatery prywatne to zazwyczaj osobiste mieszkania osób oferujących wynajem pokoi. Ilość wynajmowanych pokoi w kwaterach prywatnych nie może przekraczać 10 pokoi. W każdym kururcie nadmorskim w Polsce i nie tylko jest bardzo dużo ofert osób, które chętnie udostępniają do wynajęcia kwatery prywatne. Jadąc z rodziną na wakacje nie musimy się martwić o to, że nie będziemy mieli gdzie przenocować, ponieważ na pewno znajdziemy jakieś kwatery prywatne, które z pewnością będą nam odpowiadać.

Korzyści jakie płyną z wynajmu kwater prywatnych to:

  • większy wybór niż w przypadku hoteli
  • szybkość znalezienia odpowiedniego dla nas miejsca
  • o wiele tańsza cena noclegu w porównaniu z hotelami
  • kwatery prywatne oferują często podobne warunki jak w hotelach

Kwatery prywatne w dzisiejszych czasach posiadają naprawdę bardzo ciekawe oferty i wyposażenie. W ofercie na pewno znajdziemy takie wyposażenie jak: kuchnia, osobna łazienka, miejsce parkingowe, podstawowe wyposażenia pokojów takie jak żelazko, czajnik bezprzewodowy itp. Często możemy spotkać się z ofertą krótkiego wynajmu np.. na weekend. Niestety kwatery prywatne w okresach wakacyjnych są bardzo mocno oblegane i znalezienie pokoju tylko na weekend staje się ciężkie. Właściciele ze względu na duże zainteresowanie stawiają warunek wynajmu na minimum 7 dni.

Umiejscowienie kwater prywatnych bardzo często jest w dobrych miejscach. Co ciekawe cena kwater zbytnio się nie zwiększa, a nawet pozostaje taka sama jak w przypadku kwater oddalonych np. od centrum miasta czy od plaży jeżeli jesteśmy nad morzem. Kwatery prywatne oczywiście znajdziemy nie tylko nad morzem, ale także w normalnych miastach. Często kwatery prywatne wynajmowane są przez studentów, którzy nie chcą mieszkać w akademiku.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.