Gadżety świąteczne z logo firmy – ciekawe pomysły

gadżety świąteczne

Gadżety świąteczne w grudnia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród firm. Właściciele firm, przedsiębiorcy w ramach podziękowania swoim pracownikom za cały rok pracy oraz z chęci zrobienia miłej niespodzianki inwestują w upominki dla pracowników, co sprzyja w okresie przedświątecznym w stworzeniu miłego, przyjemnego nastroju w firmie, czy podczas wigilii firmowej. Aby upominki te były oryginalne i indywidualne warto sięgnąć po produkty, na których można umieścić firmowe logo. Jednak świąteczne gadżety nie tylko nadają się dla pracowników – są również bardzo dobrym instrumentem w przedświątecznej kampanii marketingowej, bardzo miło jest otrzymać w formie prezentu czy gratisu świąteczny drobiazg, co z pewnością wpływa na poprawę relacji konsumentów z firmą i przywiązanie do marki.

 Pomysł na świąteczne gadżety firmowe dla pracowników

Planując zakup gadżetów dla swoich pracowników można wybrać upominki, które przydadzą się wszystkim na miejscu pracy lub takie, które lepiej sprawdzą się w domu. Dla przykładu chcąc umilić pracownikom pracę można wybrać świąteczne kubeczki czy filiżanki, z których pracownicy będą pić ciepłe napoje. Równie dobrze sprawdzą się kubki termiczne ze świątecznymi motywami. Jeżeli prezent będzie przeznaczony do użytku prywatnego, można wybrać eleganckie świeczki i świeczniki świąteczne albo kompozycje zapachowe. W dobrym guście jest także podarowanie ozdób choinkowych, bombek.

Pomysł na świąteczne gadżety dla klientów

W przypadku klientów firmy pole do popisu jest bardzo szerokie. Bardzo miło jest przed świętami otrzymać gustowną ozdobę świąteczną, dlatego będzie to bardzo dobry wybór. Ozdób świątecznych jest bardzo dużo, mogą to być zawieszki, ozdoby choinkowe, bombki, ozdoby drewniane do postawienia na stole czy biurku, filcowe buty na prezenty lub skarpetki do zawieszenia na prezenty. Na pewno warto wykorzystać motywy gwiazdek, choinek, bałwanków, reniferów. Nawet najdrobniejszy gadżet, który będzie powiązany ze świętami będzie przyjęty z radością.

Święta są szczególnym okresem, kiedy wszyscy są dla siebie milsi. Warto czas ten wykorzystać na dzielenie się z innymi, ponieważ takie drobne gesty są doceniane i zapadają w pamięć. Pomysłów na świąteczny gadżet czy upominek jest bardzo dużo, wystarczy odwiedzić przyzakładowy sklep z gadżetami reklamowymi (np. gifts24.pl), aby znaleźć ciekawy prezent i umieścić na nim firmowe logo.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.