Gotówka od ręki

Trudności finansowe to sytuacja, która dotyka w Polsce wiele rodzin. Często okazuje się, że pojawia się wtedy konieczność zdobycia nadprogramowych pieniędzy, zaś najprostszą drogą jest pożyczka od znajomej osoby, a więc rodziny lub przyjaciela. Niestety nie każdy zna osoby, które są w stanie użyczyć gotówki, a w przypadku wyższych kwot wymaga to też dużego zaufania. Wtedy poszukiwać trzeba innych źródeł.

Pierwszym kojarzonym źródłem gotówki jest bankowy kredyt. Jednak oprocentowanie kredytów nie jest korzystne dla pożyczającego, a dodatkowo rzadko kto oceniany jest przez bank za dobrego kandydata do otrzymania danej kwoty. Rozwiązaniem mogą okazać się tzw. szybkie pożyczki i zastawianie różnych rzeczy.

Pożyczki od ręki cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem, ale jednocześnie wiele osób podchodzi do nich z nieufnością. Jest to efekt głównie dość wysokiego oprocentowania, ale też możliwości ukrytych kosztów, które zazwyczaj pojawiają się dopiero przy spłacie. Jednak nie znaczy to, że trzeba zakładać, że firma dająca możliwość natychmiastowej pożyczki jest nieuczciwa. Wystarczy dokładnie sprawdzić informacje, by zauważyć, że w niektórych warunki wcale nie są takie złe jak w innych, zaś pieniądze otrzymuje się sprawnie i bez zbędnych formalności.

Dobrym rozwiązaniem może być również lombard Poznań. Udając się tam, w kilka chwil można wziąć pożyczkę pod zastaw biżuterii, sprzętu AGD czy RTV, a także wielu innych elementów własności. Pożyczka może zostać udzielona na okres kilku dni lub tygodni, a jej bazą jest nieskomplikowana umowa. Wiele takich firm prowadzi również skup srebra i różnorodnej biżuterii, co pozwala pozbyć się nieużywanych ozdób i jeszcze mieć z nich zarobek.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.