Holenderski podatek dochodowy

Podczas wykonywania legalnej pracy w Holandii, każdy człowiek jest zobowiązany do zapłaty podatku od uzyskiwanych dochodów. Stawka podatku dochodowego w Holandii płaconego przez poszczególne osoby zależy od jego / jej wynagrodzenia i statusu pobytowego.

Stawka podatkowa może wynieść do 26%, a nawet więcej. Im wyższy dochód, tym wyższa stawka podatku będzie odliczana od twojego wynagrodzenia przez holenderskiego pracodawcę. Jedyną dobrą wiadomością jest to, że ten podatek możesz uzyskać z uwagi na to, że jesteś obcokrajowcem względem holenderskiego rządu. Dzięki temu możesz starać się o zwrot podatku z Holandii nawet w odniesieniu do ostatnich czterech lat od Twojego zatrudnienia w kraju wiatraków.

Możliwość uzyskania zwrotu podatku dochodowego z Holandii jest stosunkowo prosta. Warto w tym celu skontaktować się z biurem podatkowym i przekazać obowiązek rozliczenia doświadczonym osobom. Rok podatkowy w Holandii rozpoczyna się 1 stycznia i kończy 31 grudnia. Standardowy termin złożenia zeznania podatkowego jest to koniec kwietnia następnego roku. Jednak korzystając z usług biura podatkowego możesz odzyskać zwrot podatku z Holandii z ostatnich czterech lat.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.