Hotel Warszawa

Warszawa to przede wszystkim miejsce spotkań. Dynamiczny rozwój stolicy czyni ją także docelowym ośrodkiem interesów, wobec tego jest to idealne miejsce do nawiązywania i aranżacji spotkań biznesowych. Czerpiąc ze wzorców światowych, w sieci coraz bardziej popularne są zapytania o następującej treści: hotel Warszawa, ponieważ to właśnie hotele są znakomitą perspektywą dla współczesnych biznesmenów.

Dla osób, które decydują się na luksusową i niebanalną alternatywę, która sprawi, że przedsięwzięcie spotkania biznesowego, czy konferencji przebiegnie w wyjątkowej atmosferze i które zwieńczy spektakularny sukces – BEST WESTERN Hotel Felix to perfekcyjne rozwiązanie.

W naszym Hotelu przygotowaliśmy dla gości 227 pokoi w czterech standardach – LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX, a dodatkowo 3 dobrze wyposażone sale konferencyjne oraz 5 kameralnych sal pracy warsztatowej.
Dzięki odpowiednio zaopatrzonemu zapleczu gastronomicznemu, nasi klienci mogą spróbować specjałów kuchni polskiej i kontynentalnej. Restauracja w Hotelu Felix jest również dostosowana do zorganizowania wykwintnego bankietu czy niezapomnianej imprezy integracyjnej.

Wszelkie informacje o Hotelu Felix można sprawdzić na naszej stronie internetowej www.bwfelix.pl. Jeśli nadal szukasz w sieci: hotele Warszawa to postaw na najlepsze. Już dziś zaplanuj dla siebie i swoich partnerów biznesowych wyjątkowy pobyt w Hotelu Felix!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.