Jak działa serwis Złote Wyprzedaże?

Złote Wyprzedaże (zlotewyprzedaze.pl) to serwis internetowy, oferujący ubrania i dodatki najlepszych światowych marek oraz znanych projektantów w promocyjnych cenach – nawet do 70 % taniej w stosunku do pierwotnej ceny.

Sprzedaż odbywa się w ramach kilkudniowych wyprzedaży, o których zarejestrowani użytkownicy są informowani poprzez newsletter. Wśród oferowanych przez serwis marek znajdą się m.in. Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas i wiele innych.

Złote wyprzedaże

Złote wyprzedaże

Warunki korzystania

Aby otrzymać dostęp do oferowanych przez serwis wyprzedaży, wymagana jest uprzednia rejestracja i zaakceptowanie Regulaminu Serwisu.

Użytkownik otrzymuje dostęp do własnego konta wpisując adres e-mail i hasło, które jednocześnie stają się jego identyfikatorem w serwisie.

Jak wygląda proces dokonywania zakupów w Złote Wyprzedaże?

Proces zakupu w serwisie Złote Wyprzedaże składa się z kilku etapów:

  • Po utworzeniu swojego konta otrzymujesz dostęp do pełnej oferty serwisu, z której możesz wybrać interesujące Cię produkty.
  • Po wyborze produktu, który chcesz zakupić, uzupełniasz swoje dane o wszystkie potrzebne do wysyłki, a następnie wybierasz formę płatności i płacisz za towar.
  • W momencie zaksięgowania wpłaty za produkt na naszym koncie przystępujemy do realizacji zamówienia. Standardowy termin dostawy Twojego zamówienia wynosi do 4 tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Termin ten może jednak być krótszy i wynosić nawet 48 godzin w przypadku wyprzedaży, które są oznaczone symbolem: Wysyłka do 48h

W jaki sposób mogę zapłacić?

Za zakupy w serwisie Złote Wyprzedaże można zapłacić na kilka sposobów:

  • kartą kredytową
  • przelewem błyskawicznym poprzez serwis Moneybookers
  • przelewem elektronicznym
  • przelewem tradycyjnym

Top Presell Pages

Moderowany serwis z artykułami Presell Pages powstał z myślą o Tobie, aby pomóc wypromować stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.