Każdy może zbudować stronę dzięki WordPress!

WordPress
WordPress

Chcesz stronę internetową? Dzięki WordPress to możliwe!

Zarejestruj się na stronie głównej WordPress i zacznij pracę! Jest to aplikacja internetowa opracowana na potrzeby blogowania. Oferuje szeroką gamę „przyjaznych bloggerom” zasobów, które czynią blogowanie czystym i dziecinnie prostym, bez względu na doświadczenie czy znajomość Internetu.

WordPress nie tylko sprawia, że ​​blogowanie jest proste, ale oferu

WordPress

WordPress

je także kilka narzędzi, dzięki którym Twój blog stanie się przyciągającą wzrok stroną, do której będą wracali czytelnicy.

  • Niezwykle elastyczny

Chociaż WordPress ma własny hosting, może być używany z praktycznie każdą usługą hostingową ze względu na jej solidny i wydajny projekt programu. Można go używać w dowolnym miejscu. Możesz skonfigurować swoją stronę i oprzeć ją na dowolnej lokalizacji regionalnej, którą lubisz. Dzięki WordPress masz pełną kontrolę nad całym swoim blogowaniem, w przeciwieństwie do innych usług organizowanych przez strony trzecie. Niezależnie od tego, czy tworzysz na własnym serwerze, czy za pośrednictwem usługi hostingowej, WordPress zapewnia atrakcyjny, łatwy w zarządzaniu system dla blogerów oraz łatwo ustawić automatyczne aktualizacje.

  • WordPress dla firm – marketing

Psychologia marketingu. W zależności od strategii reklamowej prawdopodobnie uzyskasz zwykle 0,11-0,15 centa (koło 40 groszy) za kliknięcie (gdy ktoś kliknie reklamę na twoim blogu). Jeśli używasz własnej wyobraźni, możesz wymyślić oryginalną zawartość bloga, a także strategie, dzięki którym ludzie będą mogli ją przeczytać. Możesz oferować produkty lub usługi (internetowe lub offline), a nawet tworzyć nowy rynek! Pamiętaj, że jakość jest kluczowa! Utrzymuj swój blog aktywny, pisząc wysokiej jakości treści codziennie, a ludzie przyjdą go przeczytać.

  • Przejście od zera do życia!

Oto, jak łatwo jest mieć własną stronę internetową za pomocą WordPress:

  • Najpierw musisz się zarejestrować.

Możesz zrobić to w „normalny” sposób, przechodząc przez  aplikację WordPress, w której podajesz swoje imię, adres e-mail, hasło, itd. Możesz też wybrać ustawienie konta na podstawie informacji na Twitterze lub Facebooku -Szybko i łatwo! Po wstępnej konfiguracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, aby aktywować konto.

  • Po drugie, zbuduj swoją stronę.

Klikając przycisk aktywacji w e-mailu, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do WordPressa, gdzie odpowiesz na kilka bardzo prostych pytań, aby skonfigurować bloga. Następnie wybierz motyw (lub utwórz motyw, jak wolisz!).

  • Po trzecie, utwórz swój pierwszy post.

 Może to być tekst, zdjęcie, film wideo, cytat lub tylko link. Brak pomysłów? Nie ma problemu! Wystarczy kliknąć link „Inspiruj mnie!”, A pudełko otwiera się z dobrą sugestią!

Koniec!To jest to! Kliknij i jesteś na żywo. Nie ma już specjalistów od IT ani geeków – po prostu zrobiłeś wszystko, co kontrolowali i zajęło to tobie tylko 3 minuty! A to wszystki dzięki WordPress! Podziwiaj swoją pracę, a następnie wróć i dowiedz się więcej, abyś mógł ulepszyć swoją witrynę. Teraz jesteś gotowy na wszystko, co sobie wyobrazisz, jeśli tylko włożysz niewielki wysiłek i urzyjesz wyobraźni.

  • Podstawy i nie tylko

Po skonfigurowaniu witryny masz kilka opcji. Możesz kliknąć „Czytaj” w prawym górnym rogu i przejść do listy blogów i artykułów oraz zobaczyć, co robią inni (jest to niezwykle pomocne dla początkujących – możesz zobaczyć różne style pisania, motywy, układy itp. które mają się dobrze).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.