Klimatyzacja Wrocław pomoże oczyścić twoje powietrze.

Codziennie jesteśmy narażeni na miliony zarazków i bakterii i na wiele źródeł, z których powstają nie mamy wpływu i nie możemy zapobiec ich powstawaniu, lecz te na których powstawanie mamy wpływ powinniśmy wykonywać wszelkie czynności, aby zapobiec temu i zagrożeniom jakie niosą ze sobą dla naszego codziennego życia.

Uchroń swój dom przed zarazkami i grzybami.

Chcemy tutaj głównie powiedzieć o źródłach powstawania tych drobnoustrojów w domu, biurze czy innych pomieszczeniach, jeżeli chodzi o wszelkie różne urządzenia nawiewowe, klimatyzujące, czy ogrzewające nasz dom. Wszelkie grzyby, bakterie i inne zarazki uwielbiają warunki jakimi są:

  • duża wilgotność
  • odpowiednia temperatura

i to już wystarczy, aby liczne grono drobnoustrojów powstało w naszym układzie chłodzącym, ogrzewającym, czy wentylującym nasze pomieszczenia, które to miały nam pomagać w wytworzeniu lepszej aury, a wręcz odwrotnie mogą doprowadzić do chorób dróg oddechowych, ataków alergii i innych.

Serwis klimatyzacji to podstawa świeżego i czystego powietrza.

Dlatego tak ważne jest czyszczenie naszych układów klimatyzacyjnych, bo to tutaj w stałej temperaturze, dużej wilgotności jaka powstaje przy skraplaniu się wody z powietrza i osadzaniu jej na filtrach i innych częściach wewnętrznych klimatyzatora powodują powstawanie szkodliwych grzybów i zarazków.  Dlatego serwis klimatyzacji przynajmniej coroczny jest tak ważny, a klimatyzacja Wrocław to dział naszej firmy, który oferuje te kompleksowe usługi związane z serwisem ale i montażem instalacji.

Nieczyszczona wentylacja to zagrożenie dla domowników, klientów i pracowników.

Układy wentylacyjne, jeżeli są, np nieodpowiednio zaprojektowane, bądź przytkane potrafią narobić wiele szkód zamiast pożytku, więc tu także wyspecjalizowana ekipa Soltherm – Technika Cieplna powinna sprawdzić wasz układ, który być może trzeba przerobić albo wyczyścić. Z wentylacją związana jest rekuperacja Wrocław, która ma ważną funkcje odzysku dla nas energii cieplnej z powietrza i powrotne go ogrzanie we wnętrzu, ale w urządzeniu jakim jest rekuperator, np firmy Daikin znajduję się filtry, które bez czyszczenia są tak samo groźne jak te w systemie klimatyzacji, także wentylacja mechaniczna, czyli rekuperacja także potrzebuje czyszczenia, a urządzenie oprócz używania musi być serwisowane, nie tylko dopiero jak się fizycznie zepsuje.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.