Kredyt firmowy

Bank Zachodni WBK oferuje korzystne finansowanie bieżącej działalności firm na dowolny cel. Dostosowując się do potrzeb klientów kredyt może sięgać nawet 100 % wartości inwestycji, bez konieczności przedstawiania faktur. Kredyt Biznes Ekspres EBI ma najniższe oprocentowanie, jest tańszy od standardowej oferty, bo udzielany jest ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego. BZ WBK gwarantuje od 2-5 lat kredytowania i bez konieczności przedstawiania zabezpieczenia do 200 tys. zł. Można skorzystać z ubezpieczenia kredytu Biznes Gwarant.

Kredyt Biznes Ekspres Hipoteka gwarantuje nawet od 2 do 3 mln zł na wydatki zw. z działalnością lub produkt kredytowy wraz z factoringiem lub leasingiem. Okres spłaty rozciągnięty nawet do 15 lat, z zabezpieczeniem w postaci hipoteki na nieruchomości.

Dla tych, którzy zajmują się wynajmem nieruchomości, lub chcą się nią zająć BZ WBK uruchomił Kredyt na inwestycje komercyjne, umożliwiający zakup lub remont nieruchomości przeznaczonej pod wynajem. To szybki kredyt do 80 % wartości inwestycji z możliwością karencji w spłacie kapitału do 24 miesięcy. Decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa a formalności minimalne. W wachlarzu dostępnych ofert nie może zabraknąć specjalistycznych gwarancji bankowych i ubezpieczeń kredytów. Przyjdź do najbliższej placówki banku i dowiedz się od indywidualnego doradcy klienta co Ci przysługuje. Bank BZ WBK zapewnia spersonalizowaną opiekę i dostosowanie do Twoich potrzeb.

Bank Zachodni WBK jest jednym z największych i najnowocześniejszych banków na polskim rynku. Tylko tutaj można założyć konto oszczędnościowe na dogodnych warunkach i z korzystnym oprocentowaniem, wziąć kredyt z niskim oprocentowaniem i zainwestować gotówkę w lokaty lub produkty ustrukturyzowane. A we wszystkich formalnościach i zawiłościach bankowych pomoże indywidualny doradca klienta.

Top Presell Pages

Moderowany serwis z artykułami Presell Pages powstał z myślą o Tobie, aby pomóc wypromować stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.