Księgowanie nigdy nie było tak proste

Wybór sposobu prowadzenie księgowości to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć przedsiębiorca. Istnieją trzy dostępne opcje – samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych przez przedsiębiorcę, biur rachunkowe albo zatrudnienie księgowego. Każda z tych ewentualności niesie za sobą wybór odpowiedniego programu księgowego, który usprawni cały proces księgowania.

Funkcjonalność przede wszystkim

Moduł Księga Handlowa firmy Raks to wybór najlepszego programy księgowe. Moduł stworzony został z myślą o prowadzeniu księgowości w firmach prywatnych, państwowych, spółdzielniach czy organizacjach pozarządowych. Jest to system kompletny i w pełni zintegrowany, co wiąże się między innymi z brakiem konieczności wprowadzania kilka razy tych samych danych, dlatego program cieszy się tak dużym powodzeniem wśród przedsiębiorców. Moduł Księga Handlowa może być samodzielną aplikacją lub współdziałać z pozostałymi modułami programu RAKSSQL, tworząc spójną całość w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Warto podkreślić, że RAKSSQL to jedyny program w Polsce posiadający Serwis Prawny dla Księgowych. Moduł Księga Handlowa realizuje wszystkie operacje księgowe zaczynając od tych najprostszych jak tworzenie planu konta i prostego księgowania dokumentów przez wykonywanie rozrachunków i rozliczeń, aż po sporządzanie tabeli bilansowej, rachunku zysków i strat, deklaracji, raportów i zestawień. Dużym atutem programu jest współpraca z Home Bankingiem (system rozliczeniowy) oraz automatyczne generowanie dokumentów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy urzędów skarbowych.

Bardzo rozbudowany system

Moduł Księga Handlowa to rozbudowany program z systemem znaczników, ciągłością ewidencji, rozszerzonym systemem rejestracji i ewidencji dokumentów księgowych, systemem ewidencji rozrachunków, systemem obsługi deklaracji podatkowych, systemem e-Deklaracji, monitorem pracy księgowych, generatorem raportów i zestawień (można połączyć z arkuszem programu Microsoft Excel) czy systemem załączników.

Program RAKSSQL oferuje kompleksowe możliwości w codziennym prowadzeniu przedsiębiorstwa. Wygodny interfejs oraz innowacyjne rozwiązania takie jak SmartGrid poprawiają jakość i komfort pracy, a rozbudowana sieć sprzedaży ułatwia kontakt z produktem jak i ze wsparciem technicznym.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.