Kurtki skórzane a sezon Jesień-Zima 2013/14

Kurtki skórzane Andy-Fashion

Jesień już w pełni, jednak wciąż zastanawiasz się co założyć wychodząc na kapryśną pogodę.

Czy skórzane kurtki są jeszcze modne? Odpowiedź jest jednoznaczna! TAK!

Sezon Jesień-Zima 2013/2014 to idealny czas na elegancką kurtki skórzane najlepiej ze skóry naturalnej. W tym sezonie wyjątkowo modne są kurtki z materiałów łączonych. Dla wszystkich, którzy śledzą modowe newsy takie połączenie wydawało się odważną propozycją. Szybko jednak to się zweryfikowało z rzeczywistością i kurtki o krótkim fasonie z łączonych materiałów świetnie się przyjęły.

To niewątpliwie jedna z rzeczy, która musi się znaleźć w szafie każdej kobiety.

Skóra może być tylko gustownym dodatkiem do całej stylizacji na ten sezon, lub częścią garderoby jak płaszcze, trencze, spódnice, marynarki. My jednak proponujemy wam zainteresować się kurtkami skórzanymi od Andy-Fashion.

W ofercie firmy pokazały się właśnie nowe kolekcje i robią piorunującą popularność! Pamiętaj też, że kurtka skórzana nie ogranicza się jedynie do rockowych, oklepanych stylizacji. Sama się przekonaj i sprawdź, jak znakomicie komponuje się ze zwiewnymi sukienkami.

Odwiedź jeden z salonów w Łodzi, Wrocławiu lub Ptak Rzgów i zapoznaj się z pełną ofertą najnowszej kolekcji Andy-Fashion, w której znajdują się nie tylko kurtki skórzane, ale również znajdziesz inną odzież skórzaną, galanterię skórzaną, eleganckie kożuchy czy futra naturalne.

 

Odzież skórzana Andy-Fashion

Odzież skórzana Andy-Fashion

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.