LG K4 – koreański smartfon dla niewymagających

etui na LG K4

Koreańczycy wiodą obecnie prym, jeżeli chodzi o elektronikę. Tworzą wysokiej klasy produkty, które są eksportowane i sprzedawane na całym świecie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych koreańskich firm jest LG. O jednym z jej produktów, jakim jest smartfon LG K4, opowiemy nieco więcej, w dalszej części artykułu.

Korea Południowa jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się regionów świata. Dzięki wielu firmom z branży elektronicznej wyznacza ona najnowsze światowe trendy. To tam powstają najwyższej klasy smartfony, które możemy spotkać na całym świecie. W tym artykule opowiemy o jednym z nich, który zalicza się do niskiej/średniej półki cenowej. Mowa tu o LG K4.

Parametry

LG K4 jest jednym z pierwszych smartfonów z serii K. Urządzenie wyposażono e ekran o przekątnej 4,5 cala, dzięki czemu przypadnie on do gustu szczególnie kobietom, które mają nieco mniejsze dłonie. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom jest to telefon, który leży w dłoni niezwykle pewnie, a jednocześnie można z niego wygodnie korzystać.

W środku telefonu znajdziemy zazwyczaj takie podzespoły jak, czterordzeniowy procesor Mediatek o taktowaniu 1 GHz praz 1 GB pamięci podręcznej RAM. Nie jest to więc telefon dla osób wymagających. Dobrze jednak sprawdzi się u każdego, kto u żywa telefonu głównie do tradycyjnego kontaktu z innymi. Smartfon ma również wbudowane 8 GB pamięci, z czego użytkownik może samodzielnie zagospodarować niecałą połowę ok. 3,88 GB.
Telefon wyposażono również w dwa aparaty fotograficzne. Tylny o rozdzielczości 5 Mpix oraz przedni o rozdzielczości 2 Mpix. Nie są to więc podzespoły, które umożliwiałyby robienie spektakularnych zdjęć. Przydadzą się jednak kiedy chcemy zrobić zdjęcia w pracy czy na uczelni.

Etui na LG K4

Mimo, że smartfon jest stosunkowo tani, warto jednak o niego zadbać. Etui na LG K4 są niezwykle łatwo dostępne i również można je dostać w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu nasz smartfon nie tylko będzie lepiej chroniony przed upadkiem, ale również na dłużej zachowa nowy wygląd po wyciągnięciu z pudełka. Warto również pomyśleć o szkle hartowanym, które pozwoli ochronić ekran przed pęknięciem lub zbiciem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.