LOT dla firm

linie lotnicze lot

Polskie linie lotnicze w ramach nowo realizowanego programu LOT Dla Firm, stają się jeszcze bardziej przyjazne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Operator wprowadzając LOT Dla Firm (program lojalnościowy) rozpoczyna podejmowanie długotrwałych zabiegów marketingowych mających na celu stworzenie i utrzymanie silnych relacji z atrakcyjnymi klientami, którymi w tym przypadku są małe i średnie przedsiębiorstwa. Tacy klienci mogą liczyć na spore udogodnienia i przywileje ze strony linii. Po pierwsze zgodnie z projektem korzystać będą z nowoczesnej, sprawnej strony internetowej. Na ich korzyść zmienia się również system zbierania i wydawania punktów. Teraz będzie on prostszy w obsłudze, a zarazem użyteczniejszy w skutkach. Dodatkowo konsumentom przysługuje możliwość zarządzania własnym kontem z wykorzystaniem najnowszych technologii. Głównym zadaniem zakładanym przez przewoźnika jest optymalizacja budżetu przedsiębiorstw na służbowe przeloty.

Polska linia lotnicza pragnie pobudzić w klientach samoświadomość tego, że wprowadzany program pomoże im osiągnąć zakładane cele biznesowe. Dzięki zaistniałym zmianą jeżeli chodzi o system zbierania i wydawania punktów uczestnicy programu będą nagradzani za częste korzystanie z usług operatora w sposób prosty i opłacalny. Aktualnie liczba pozyskanych punktów zależy bezpośrednio od kwoty biletu oraz klasy podróży. 1 złotówka wydana na taryfę biletu lotniczego jest równoważna z otrzymaniem 1 Punktu Premiowego.

Łatwość podróżowania i minimalizacja wydatków – to główne potrzeby przedsiębiorców zdaniem Magali Olive, Dyrektor do spraw Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych. Ponadto, Olive dodaje „Przebudowaliśmy LOT Dla Firm, by stał się jeszcze bardziej efektywny i atrakcyjny, aby utrzymać satysfakcję naszych Klientów na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki zmianom, które wprowadziliśmy, LOT oferuje dziś program, który ma proste zasady i funkcjonalne narzędzie pozwalające nim w prosty sposób zarządzać. To jest nasza odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców”.

W skrócie wprowadzany program gwarantuje: sprawne zarządzanie kontem (które działa na korzyść, jeżeli chodzi o planowanie podróży służbowych i ograniczanie kosztów z nimi związanymi), większy zakres nagród (weekendowe pakiety, darmowe bilety lotnicze, awans „klasowy”), wprowadzanie statusów umożliwiających efektywniejsze uzyskiwanie nagród i przywilejów.

Tomasz, autor strony: www.tanie-bilety-lotnicze.eu

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.