Jaki jest najlepszy sposób na bezpośrednią promocje?

namioty reklamowe

Każdego miesiąca w wielu miastach w całej Polsce odbywają się różnego rodzaju targi, festyny, festiwale i różnego rodzaju inne eventy. Są to doskonałe miejsca na promocję naszej firmy i jej produktów. Musimy jednak zadbać o to, by się w jakiś sposób wyróżnić, inaczej zlejemy się z innymi wystawcami.

Nie ma chyba lepszego sposobu na promocję bezpośrednią jak dobrze przygotowane stanowisko firmowe podczas jakiegoś dużego eventu. Imprezę powinniśmy wybrać w zależności od tego, w jakiej branży działa nasza firma. Jeżeli są to produkty regionalne, najbardziej odpowiednim miejscem będzie festyn. Natomiast jeżeli są to różnego rodzaju napoje lub przekąski, wtedy oprócz festynów, spokojnie możemy wystawiać się również na różnego typu festiwalach. Wiele dużych firm boryka się z niedoborem odpowiednich pracowników, wtedy warto zorganizować swoje stanowisko na targach pracy. Możliwości jest naprawdę wiele.

Gdy już wybierzemy odpowiednie imprezy, gdzie będziemy mogli promować naszą firmę i produkty, należy pomyśleć o wyposażeniu naszego stanowiska. Bardzo dobrym pomysłem zarówno na imprezy plenerowe, jak i te odbywające się na zamkniętych halach, jest rozstawienie specjalnego namiotu reklamowego. Namiot tego typu może mieć różną konstrukcję, a wyróżnia się tym, że zazwyczaj znajduje się na nim logo naszej firmy oraz jest spójny z naszą identyfikacją wizualną.

Oprócz namiotu, w którym będą stacjonować osoby promujące naszą firmę warto zadbać także o inne elementy promocyjne. Zakup balonów z logo naszej firmy, ulotki, foldery, smycze i długopisy to tylko niektóre z gadżetów, w jakie warto się zaopatrzyć. Wbrew pozorom, wręczenie komuś długopisu lub smyczy bardzo zwiększa szansę na to, że ta osoba zostanie naszym klientem. Dzieje się tak dlatego, że działa tzw. reguła wzajemności. Osoba obdarowana przez nas chce nam się w jakiś sposób odwdzięczyć, co zwiększa szanse, że kupi nasz produkt lub będzie dobrze wypowiadać się na temat naszej firmy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.