Najlepszy szybkowar

Współczesne kobiety są coraz bardziej aktywne zawodowo. Kobieta, która całkowicie poświęca się dla wychowania dzieci i domu to już coraz rzadszy widok. Z tego też powodu panie mają coraz mniej czasu na gotowanie. Jak jednak pogodzić małą ilość czasu z chęcią zdrowego gotowania? Jest na to wyjście – szybkowar.

Wiele osób narzeka na to, że z braku czasu nie mogą sobie na co dzień przygotowywać smacznych i zdrowych potraw, tym samym kupują gotowce, które wystarczy tylko podgrzać w piekarniku albo zagotować, różnorodne fixy, które wystarczy zmieszać coś dodać i powstają dania ,,jak u mamy”. Jeszcze gorszym rozwiązaniem jest stołowanie się w barach szybkiej obsługi, nie każdego bowiem stać na to, lub nawet nie ma tej możliwości by codziennie zjeść porządny posiłek w dobrej restauracji. Wiele osób wybiera zapiekanki, burgery, kebaby itp. Wszyscy doskonale wiemy, że dłuższe spożywanie może nawet szkodzić organizmowi. Dlatego też warto zastanowić się nad alternatywą, a doskonałą są właśnie szybkowary.  Są to bardzo proste urządzenia umożliwiające szybkie ugotowanie zdrowych bardzo smacznych potraw. Wykorzystują one wysokie ciśnienie, dzięki czemu potrawy gotują się bardzo szybko. Przykładowo, ugotowanie kilogramowego kawałka wołowiny zajmuje szybkowarowi około 35 minut, podczas gdy tradycyjnym sposobem musielibyśmy go dusić około dwóch godzin. Szybkowar ekspresowo ugotuje nam też obiad w głównej mierze złożony z warzyw. Ziemniaki, na które przecież czekamy czasem nawet do 40 minut, w szybkowarze ugotują się w czasie do kwadransa. Co jeszcze ważniejsze, podobnie jak parowar zachowa on to co najcenniejsze z pożywieniu – większość składników mineralnych czy witamin, dzięki czemu jedzenie będzie miało jeszcze bardziej wyrazisty zapach i smak.
Nie  warto więc zatruwać sobie organizmu niezdrowymi daniami na szybko, lepiej zainwestować w szybkowar i cieszyć się szybkimi lecz zdrowymi daniami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *