Nowoczesny gadżet do każdej kuchni

ID-100104875Blender jest urządzeniem, które coraz częściej gości w kuchni i podbija nie tylko damskie serca. To niewielkie urządzenie pozwala w kilka minut wyczarować szybki i zdrowy obiad lub koktajl na deser. Wystarczy wybrać odpowiednie składniki, wrzucić do pojemnika i zmiksować. Już nie są straszni niespodziewani goście czy brak czasu na przygotowywanie tradycyjnego obiadu. Producenci małego sprzętu AGD wyciągają pomocną dłoń do klientów i oferują im wielofunkcyjne urządzenia, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Dla rodziców i dla dziecka

W codziennej diecie zapominamy o warzywach i owocach – nie jemy ich prawie wcale lub jedynie w śladowych ilościach. Blender można wykorzystywać nie tylko do przygotowywania potraw dla dorosłych, ale też dla dzieci. Zupy – kremy, warzywne sosy, koktajle, desery – to wszystko da się zrobić w jednym urządzeniu. Nie trzeba też osobno przygotowywać posiłków dla dzieci i dla dorosłych. Z pomocą tego małego urządzenia możemy wprowadzić do diety najbardziej wybrednych maluchów owoce i warzywa, które nie są przez nich lubiane w naturalnej postaci. Jedną z firm mającą w swojej ofercie blendery jest Philips, a ich produkty są odpowiedzią na zmienne potrzeby konsumentów. Te niewielkie urządzenia a umożliwią przygotowywanie zdrowych, szybkich i smacznych posiłków.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa są źródłem witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warto pamiętać, że jedna porcja tych wartościowych produktów to 80g., a w ciągu dnia powinniśmy spożywać minimum 5 – 7 porcji. Dobrze, jeśli warzywa i owoce są dodatkiem do każdego z trzech głównych posiłków. Wystarczy wziąć ulubione owoce, np. banana, brzoskwinię, truskawki, jagody, mango i zmiksować je z jogurtem naturalnym, kefirem, maślanką lub zsiadłym mlekiem i pyszny koktajl gotowy. Tak samo można zrobić z warzywami i w kilka sekund mamy gotowy koktajl ogórkowy z czosnkiem natką pietruszki i maślanką lub pomidorowy z bazylią, selerem i wodą mineralną.

Blender to wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Z jego pomocą można przekonać do jedzenia warzyw i owoców nawet największego niejadka. Gotowanie nie musi być jedynie utrapieniem, ale przyjemnością, która jednocześnie nie zabiera nam cennego czasu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.