O nas

Moderowany serwis z artykułami Presell Pages powstał z myślą o Tobie, aby pomóc Ci wypromować stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Od września 2012 roku działa moderowany serwis typu Presell Pages o nazwie Top Presell Pages – Darmowe pozycjonowanie stron który umożliwia dodanie bezpłatnie artykułów tematycznych wraz z możliwością dodania linka pozycjonującego.

Obecnie w serwisie znajduje się 3959 wpisów, 21 kategorii, 17346 tagów oraz 4056 linków odsyłających. Strona zbudowana  jest na systemie zarządzania treścią (CMS) WordPress z motywem Hueman. Dodatkowo zainstalowano wtyczki Akismet, Broken Link Checker, Contact Form 7, Jetpack, Wordfence Security, WyPiekacz, Yet Another Related Posts Plugin, Yoast SEO oraz Cookie Consent poprawiające funkcjonalność i użyteczność.

W chwili obecnej w naszym serwisie zarejestrowanych jest 2 956 użytkowników.

Dodawanie wpisu następuje po ręcznym zarejestrowaniu się oraz umieszczeniu Szkicu artykułu który po poprawnej weryfikacji przez administratora w ciągu 48 godzin zostanie opublikowany. Artykuły zamieszczane na stronie muszą być unikatowe w swojej treści napisane poprawnie językowo i stylistycznie. Każdy artykuł należy dodać do odpowiedniej kategorii, dodać tagi, nadać unikalny tytuł oraz ustawić ikonę wpisu (nieobowiązkowe).

Za pośrednictwem wtyczki Broken Link Checker system skanuje zawartość bloga, poszukując odnośników, po czym sprawdza czy są one dostępne. Niedziałające linki przez jeden miesiąc zostaną usunięte z serwisu.

W chwili obecnej na stronie umieszczone są reklamy graficzne widoczne po lewej stronie które pokrywają koszty domeny, hostingu i wystarcza na przysłowiowe „małe piwo”.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do umieszczania wartościowych artykułów w serwisie.

Dodaj bezpłatnie artykuł tematyczny wraz z linkiem pozycjonującym!