Odkąd pranie to ,,czysta’’ przyjemność – recenzja na temat pralek LG

pranieTechnologia idzie do przodu. Wraz z nią mamy do dyspozycji coraz to lepsze Akcesoria Gospodarstwa Domowego. Współczesne pralki potrafią o wiele więcej. Czym różnią się od swojej zasłużonej poprzedniczki – Frani? Sprawdźmy, zatem, jakie udogodnienia przygotowali dla nas producenci tego sprzętu.

Pranie gładkie i pachnące

Nowoczesna pralka nie tylko pierze. Dzięki nowoczesnej technologii usuwa również zagniecenia. Można w niej prać bezpiecznie nawet bardzo delikatne tkaniny, a to dzięki nowoczesnej technologii parowej, która pozwala na odświeżenie wrażliwych materiałów bez użycia środków chemicznych. Cały proces takiego ,,parowego’’ prania jest bardzo krótki. Trwa, bowiem niecałe 20 minut. Co jeszcze potrafią pralki LG? Urządzenia posiadają od kilku, do kilkunastu programów, w jakich można zrobić pranie. Sterujemy nimi za pomocą cyfrowego wyświetlacza, który umożliwia między innymi start/ uruchomienie pralki i start prania za kilkanaście godzin. Dzięki temu zamiast ,,brudów’’, w pralce zastajesz czyste i pachnące elementy garderoby. Więcej na: www.niezawodnepralki.pl

Energooszczędność i niezawodność

Niektóre z pralek LG mają wbudowaną funkcję suszarki. Aby dokładnie wysuszyć pranie, nie trzeba, więc już zaopatrywać się w kolejne, zajmujące miejsce w łazience urządzenie. Wszystkie z nich z kolei są wyposażone w grzałki odporne na odkładanie się kamienia. Zawdzięczamy to specjalnemu stopowi stali niklowej, z jakiej składają się grzałki pralek. Urządzenia te działają również bardzo cicho, prać można, zatem nawet nocą. Jakby tego było mało są pojemne, energooszczędne i zużywają o wiele mniej wody, niż ich poprzedniczki.

Pralki LG są również super-odporne i wytrzymałe. Producenci dają na nie 22 lata gwarancji niezawodnego działania. To bardzo dużo prawda? Tak długie bezawaryjne działanie to wynik testu, jaki przeprowadzono w niemieckim instytucie VDE. Pozostaje, zatem tylko sprawdzić i przekonać się na własnej skórze, czy rzeczywiście pralki LG są tak wytrzymałe.  Produkty LG otrzymały również wyróżnienie Red Hot Design, międzynarodowego konkursu dla designerów i projektantów. Choć o gustach się nie dyskutuje i jednym pralka może się podobać, innym, nie, to nagroda na szczeblu międzynarodowym, potwierdza tylko ich atrakcyjny wygląd.

fot.freedigitalphotos.net

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.