Oświetlenie schodów – bezpieczeństwo oraz dekoracja

Dodaj cenne bezpieczeństwo i dekoracyjne oświetlenie LED do wewnętrznych jak i zewnętrznych schodów. Jeśli szukasz do schodów zewnętrznych oświetlenia, polecam te wyposażone w wodoodporną konstrukcję. To gwarantuje, bezpieczeństwo na czynniki zewnętrze jak woda. Jeżeli nie masz możliwości podłączenia oświetlenia do gniazdka polecam oświetlenie LED na baterie. Są łatwe do zainstalowania w ciągu kilku minut, dzięki temu możemy w bardzo prosty sposób zainstalować takie oświetlenie praktycznie wszędzie.Jednym z bardziej popularnych jest oświetlenie z czujnikiem ruchu. Nikt nie chce spaść ze schodów w nocy, więc czujnik ruchu aktywowany krokiem jest świetnym rozwiązaniem a do tego łatwym w instalacji. W przypadku instalacji w miejscach publicznych polecam dodatkowo montaż oświetlenia awaryjnego jak i ewakuacyjnego z osobnym źródłem prądu aby w przypadku awarii prądu mogły informować o wyjściu i oświetlić drogę.

Taka dbałość o szczegóły pozwala zadbać w szczególności w pracy gdzie porusza się dużo osób przez co częściej jesteśmy narażeni na upadki. Nie chodzi tutaj tylko o pracowników ale także o osoby trzecie (np. klienci) którzy przez chwilę nie uwagi mogę się poturbować.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Szalenie efektownie może wyglądać także podświetlenie LED montowane w….samych schodach. To rozwiązanie najlepiej jednak sprawdza się w domu. Na zewnątrz to niezbyt dobry pomysł.

  2. steel pisze:

    A w przypadku pomieszczeń bez dostępu do naturalnego światła warto także postawić na doświetlacze. Chociaż to sprawdza się najlepiej w przypadku np. piwnic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.