Parking na lotnisku w modlinie

Czy warto korzystać z parkingu na lotnisku – to pytanie nie jeden podróżujący samolotami sobie zadał na pewno nie raz. Z badań wynika że dla ludzi korzystających z parkingów na lotnisku najważniejsze są następujące czynniki takie jak lokalizacja, bezpieczeństwo no i oczywiście cena, bo przecież każdemu zależy na tym by zaoszczędzić.  Większość parkingów przy lotnisku spełniają te wytyczne, jednak niestety nie wszystkie.

Rozwińmy te punkty, pierwszym czynnikiem jest lokalizacja – ważne żeby parking znajdował się blisko lotniska w jakimś łatwym do zlokalizowania miejscu, żeby klient nie musiał go szukać nie wiadomo ile czasu, bo spóźni się na samolot.

Bezpieczeństwo – dobrze jest upewnić się jakie system bezpieczeństwa nasz parking stosuje, obecnie standardem są czujniki ruchu i całodobowe pilnowanie przez pracowników parkingu. Również dobrze jest poczytać przeróżne opinie o parkingu, wiadomo jeżeli nie będą za dobre to można mieć wątpliwości czy warto wybrać ten parking a może poszukać innego.

Co do ceny to jest to wiadoma sprawa, dobrze jest znaleźć tańszy parking, ale często takie parkingi nie są zbytnio zaufane, więc myślę że dobrze jest zapłacić kilka groszy więcej i spać spokojnie nie martwić się o swój samochód w trakcie podróży. Tanie nie zawsze oznacza dobre jak to mówi jedno z powiedzonek.

Myślę że przybliżyłem ci trochę informacji na temat parkingu na lotnisku w Modlinie, pamiętaj aby zawsze wybierać zaufane miejscówki – nie szczędź grosza jeżeli później będziesz musiał tego żałować, wybierz sprawdzony parking.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Piotr pisze:

    Polecam parkingm P1 w Modlinie http://parkingp1.pl , ubezpieczony, monitorowany i konkurencyjne ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.