Piekiełko – unikatowa biżuteria etniczna

Biżuteria etniczna kuchi - Piekiełko

Piekiełko – synonim niebanalnej biżuterii

Na wyjątkowość Piekiełka składa się wyjątkowość tańca i biżuterii. Połączenie orientalnej biżuterii z tańcem to dzieło wybitne i spektakularne! By takie dzieła tworzyć powstał internetowy sklep Piekiełko, dla tancerzy szukających niebanalnych dodatków, lubiących eksperymentować z modą i tanecznym charakterem, oraz dla wszystkich zakochanych w orientalnych klimatach. Wyjątkowość Piekiełka to także fakt, że jest ono dziś jedynym w Polsce sklepem z biżuterią wyrabianą przez koczownicze azjatyckie plemię Kuchi. Piekiełko importuje absolutnie niepowtarzalną, oryginalną biżuterię z charakterem, wykonaną ręcznie przez plemię Kuchi z niespotykanych, naturalnych, niezwykle oryginalnych materiałów. Są tu awangardowe wzory tworzone według tradycyjnych projektów, kamieni szlachetnych oraz orientalne wyroby z kości, skóry, rzemyków i sznurków.

Przygotowano bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości, starannie wybieranych ozdób do włosów oraz biżuterii. W piekielnym sklepie nie brakuje kolczyków, naszyjników, bransoletek, wisiorów i innych orientalnych części biżuterii. Dostępne są także dodatki i akcesoria do stylizacji tancerzy: orientalne guziki, łańcuszki i pasy.

Serwis zapewni wyjątkowy wygląd i charakter nie tylko tancerkom American Tribal Style®, Tribal Fusion, Belly Dance, ale także pozostałym fanom tańca i klimatu orientalnego.

W Piekiełku zaopatrzyć się można także w różnego rodzaju dodatki i rekwizyty do Waszych niebanalnych choreografii. Dostępne są jedwabne chusty i woale do tańca brzucha oraz szereg innych wyjątkowych rekwizytów niezbędnych do tańca.

Sklep internetowy Piekiełko z wyjątkową biżuterią etniczną Kuchi już działa!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.