Płyny do płukania ust

Punkt apteczny – to miejsce gdzie można zakupić różne lekarstwa. Specyfiki na rozmaite dolegliwości są dostępne w takich punktach, i można je zakupić po przystępnych cenach. Należy dokładnie płukać usta gdyż dzięki temu można mieć zupełną pewność że będą one utrzymane w dobrym stanie a ich higiena zostanie należycie zachowana. Stomatolodzy polecają punkty apteczne w których można się zaopatrywać w tego rodzaju specyfiki.

Można w nim dokonać zakupu rozmaitych środków medycznych, w tym m.in. z zakresu stomatologii. W punkcie aptecznym można kupić najprzeróżniejsze środki medyczne z tej dziedziny. Do takich środków należą m.in. płukanki, czyli specjalne płyny do ust które są stosowane w celu odkażania i mają działanie uzupełniające względem pasty do zębów i nici dentystycznej. Jednym z takich płynów do ust jest Listerine. Według testów laboratoryjnych Listerine usuwa aż do 99 % bakterii z ust. Występuje on w kilku odmianach w zależności od tego do czego chcemy go używać. Wszystkie te płyny zapewniają należyte odkażenie dziąseł, oraz wzmacniają szkliwo.

Neutralizują działanie kwasów i zmniejszają ryzyko uszkodzenia szkliwa. LISTERINE® Total Care Enamel Guard – zapewnia ochronę szkliwa, LISTERINE® Stay White – zmniejsza ilość płytki nazębnej i usuwa kamień nazębny, LISTERINE® Coolmint – niszczy bakterie w międzyzębowych przestrzeniach, uniemożliwia i redukuje nazębną płytkę, która stanowi najpoważniejszą przyczynę powstawania chorób dziąseł, a także odświeża oddech. Ponieważ stosowane płukanki zawierają pewną ilość alkoholu, może to powodować nieprzyjemne skojarzenia, polecamy też LISTERINE ZERO – bez alkoholu, ma łagodniejszy smak.

Do każdej butelki (o pojemności 250 ml, lub 500 ml) – dołączone są miarki. Najlepiej nalać ok. 15 mililitrów do takiej miarki i rozcieńczyć ciepłą wodą do poziomu kreski która jest podana na miarce. Należy dokładnie płukać usta przez kilka minut małymi porcjami, a następnie wypluwać (nie wolno połykać gdyż nie są to płyny nadające się do użytku wewnętrznego). Dobra apteka Poznań poleca wyżej wymienione leki. Listerine to niejedyny płyn do płukania ust, są jeszcze inne, dostępne w punktach aptecznych – takie jak Eludril, za pomocą których można również płukać usta. Ten płyn koloru różowego ma większe stężenie niezbędnych substancji niż pozostałe płyny. Jest on też bardziej wydajny i skuteczny.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *