Płytki łazienkowe – które wybrać?

Wykańczanie łazienki to nie lada wyzwanie dla inwestorów. Wybór ekipy remontowo-budowlanej, a także odpowiednich płytek, armatury, wszystkich dodatków wcale nie jest takie proste, a problemem nie jest bark produktów na rynku, ale wręcz odwrotnie – ich ogromne zatrzęsienie. Udając się do salonu łazienek czy też popularnych marketów budowlanych, warto mieć już jakąś koncepcję wnętrza, a przynajmniej stylu, w jakich chcemy łazienkę urządzić. Oczywiście wybór powinien być przemyślany, bowiem remont łazienki robi się raz na kilkanaście lat, rzadko kto ma ochotę robić to częściej z powodu źle dobranych płytek.

Płytki powinny być więc na tyle uniwersalne, aby przetrwały aktualne mody, i prezentowały się elegancko przez kilka najbliższych lat. Jednym z przykładów mogą być tutaj płytki Fargesia marki Domino.

Kolekcja Fargesia Domino to płytki łazienkowe w nowoczesnym stylu i ciekawej kolorystyce łączącej grafit, czerwień i krem. Płytki charakteryzują się modnym motywem liści, dostępne są w standardowych wymiarach:

– płytka ścienna i dekor ścienny 250 x 360 mm,
– listwa ścienna 74 x 360 mm,
– profil 10 x 360 mm
– płytka podłogowa 333 x 333 mm

Płytki Fargesia Domino dostępne są w wersji na ścianę i podłogi, dzięki czemu można stworzyć w łazience spójną całość, bawiąc się dostępnymi kolorami. Jeśli ktoś lubi eleganckie łazienki o wyrazistych barwach, płytki Fargesia powinny spełnić jego oczekiwania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.