Potwierdzenie operacji na różne sposoby w Inteligo

Zakładając konto w jakimkolwiek banku otrzymujemy niezbędne narzędzia do prowadzenia rachunku. W dzisiejszym świecie internetowa, zdalna obsługa rachunku bankowego to standard, który instytucje finansowe wraz z serwisami elektronicznymi w tzw. bankowości elektronicznej, stale ulepszają i rozszerzają obszar działania.

Inteligo jako pierwszy w Polsce nastawiła się całkowicie na taką obsługę klienta. Ogranicza to bowiem czas spędzony w placówkach bankowych, a także koszty związane z prowadzeniem takich placówek i ludzi w nich zatrudnionych. Tak więc inteligo opiera swą działalność na bankowości elektronicznej. Przy takiej obsłudze muszą być zastosowane niewiarygodnie skrupulatne środki bezpieczeństwa, by chronić dane a przede wszystkim środki finansowe zgromadzone na kontach klientów.

Każdy posiadacz konta w inteligo ma do dyspozycji parę sposobów na weryfikację i potwierdzenie dokonywanych operacji na koncie. Aby potwierdzić jakąkolwiek transakcję wymagane jest hasło zabezpieczające, które może mieć postać karty zdrapki z unikalnymi kodami, sms wysyłany na osobistą komórkę klienta z kodem dostępu, jak również drobne urządzenie elektroniczne tzw. tonek, który generuje co jakiś czas nowy kod, a podpięty jest do naszego konta oraz telefonu komórkowego. Wszelkie te opcje dostępne są do wyboru zgodnie z życzeniem klienta, który dobierze tę najwłaściwszą dla siebie.

Właściwa dbałość o bezpieczeństwo do rachunku bankowego inteligo, przeprowadzania transakcji leży po obu stronach. Bank stwarza odpowiednie warunku bezpieczeństwa poprzez współpracę z serwisem bezpieczeństwa, dostarcza odpowiednie środki, z których korzystają klienci w należyty sposób, by wszelkie względy bezpieczeństwa zostały zachowane, dzięki temu chronić ich finanse.

Dobre nawyki można samemu wypracować, klient może bowiem regularnie zmieniać hasło zabezpieczające do konta, nie upoważniać i nie udostępniać swych haseł i kodów osobom trzecim. Wszystko to razem współgrając stworzy bezpieczną przestrzeń do wygodnego i bezpiecznego użytkowania konta w inteligo, lub intelligo jak niektórzy piszą.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.