Ręcznie malowane obrazy na zamówienie

Ręcznie malowane obrazy na zamówienie – czy to się opłaca?

popart

Posiadanie własnego ręcznie namalowanego obrazu ze swoja podobizną fajna rzecz prawda? Albo np. podarowanie takie obrazu jako prezent dla bliskiej osoby.. Pomysł idealny kiedy naprawdę nie wiemy co kupić aby prezent się podobał.

Podarowany obraz może być w formie szkicu ołówkiem, w formie pop-artu (nowoczesny styl – przeważnie czarno białe albo pstrokato kolorowe). Przykładowy pop art przedstawiony jest na zdjęciu powyżej. Idealnie wpasowuje się do nowoczesnych wnętrz, zarówno wykonany na podstawie zdjęcia jak i z gotowego motywu przedstawiającego np znanego artystę czy sławną grafikę.

Ogólnie daje się zauważyć, że Polacy odchodzą od tandetnej chińszczyzny, już się tym zachłysnęliśmy.. teraz oczekujemy czegoś więcej. jeżeli do tego dodać naprawdę niewielką cenę to dlaczego nie skorzystać z takich sklepów jak np. www.as-galeria.pl w którym można kupić ręcznie malowane obrazy na zamówienie oraz drewnianą biżuterię .

Jeżeli jesteśmy już przy sklepach internetowych to warto też skorzystać z oferty sklepu sklep.farby-tapety.pl – w którym można zakupić bardzo ciekawe tapety świetnie pasujące do obrazów wykonanych na zamówienie. Niskim kosztem można odmienić swoje mieszkanie.

Oczywiście można iść na rynek Krakowski i dać jakiemuś artyście na ulicy zdjęcie do namalowania, ale czyż nie łatwiej jest skorzystać z internetu, zasiąść wygodnie w fotelu i zamówić unikatowy prezent – dla siebie albo kogoś innego?

Wspierajmy artystów, tym bardziej że cena ku temu pozwala. Ręcznie wykonane rzeczy wcale nie muszą być droższe niż ich odpowiedniki robione maszynowo.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.