Regularne oszczędzanie z mSaverem w mBanku.

Sposobów na oszczędzanie jest kilka, a najprostszy to mniej wydawać. W praktyce wiele osób ma z tym problem, gdyż nie potrafi sobie odmówić pewnych rzeczy, przyjemności, a pod koniec miesiąca nie ma za bardzo już co odłożyć. Pomijam fakt, że znaczna część społeczności żyje na kredyt w postaci debetu. Odkładanie do skarpety już dawno wyszło z mody, lecz istnieje grupa ludzi dalej praktykujących taką metodę odkładania pieniędzy. Jest o tyle wygodna, iż w każdej chwili można do niej sięgnąć i wypłacić sobie dowolne kwoty, lecz pieniądze leżące w domu nie zarabiają na sobie.

W przeciwieństwie do konta mSaver mbanku, które jest korzystnie oprocentowane dla swych klientów, by niemość, że odkładają środki na nim w postaci drobnych kwot, to jeszcze dochodzą procenty. W czym tkwi sekret oszczędzania drobnych kwot, skąd są pozyskiwane? Mbank przy koncie oszczędnościowym mSaver dał do wyboru klientom 3 opcje, co to wielkości kwot odkładanych na rachunku, przy każdej finansowej transakcji. Objęte tymi potrąceniami są zarówno wypłaty z bankomatu, płatności kartami debetowymi czy płatniczymi, a także przelewy bankowe, internetowe, które użytkownik konta może wykonać bezpłatnie sam z domu.Co do proponowanych przez mBank opcji, to tutaj możliwe są potrącenia określone kwotowo i jednakowe dla każdej operacji, udział procentowy kwoty płatności, lub też kwota zaokrąglenia wartości do zapłaty do pełnej liczby.

Klienci o mSaver opinie mają podzielone, jak to bywa we wszystkich sprawach, gdyż każdy ma swoje zdanie. Nie ma bowiem lepszego czy gorszego przekonania, o tym co dla nas dobre, gdyż każdy mierzy swą indywidualną miarą. Jeśli ktoś opiniuje nie przekonawszy się na własnej skórze, jak działa mSaver, i jakie korzyści niesie, a jakie utrudnienia czy zagrożenia, nie jest wiarygodnym źródłem opinii. Można to zmienić, i samemu wypróbować konto oszczędnościowe mSaver mbanku bezpłatnie przez pewien okres, lecz nie ma takiego przymusu. Każdy decyduje za siebie, każdy chce mieć jak największa kontrolę nad swymi finansami, i to jest zrozumiałe.

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.