Rękawice narciarskie Reusch

Niemiecka marka Reusch znana jest z produkcji wysokiej jakości rękawic narciarskich. Funkcjonując w branży od 1934 roku, Reusch jako pierwszy na świecie stworzył rękawice w całości pokryte lateksem, wywołując tym samym małą rewolucję i pozwalając marce na rozwój.

W dzisiejszych czasach rękawice narciarskie Reusch należą do czołówki najlepszych i najbardziej zaawansowanych rękawic, z których chętnie korzystają zawodowi narciarze z całego świata. Stanowią one również doskonały wybór dla amatorów białego szaleństwa, zapewniając im doskonała ochronę dłoni oraz wysoki komfort termiczny, nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Rękawice Reusch nie bez kozery kojarzone są z najwyższą jakością wykonania, bowiem do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, w tym kozią lub bydlęcą skórę, silikonowe warstwy ochronne oraz wzmacniane wstawki, mające chronić newralgiczne punkty naszych dłoni zarówno w czasie jazdy, jak i podczas niefortunnego upadku. Rękawice narciarskie Reusch znajdziemy w aż sześciu równych standardach cieplnych, dzięki czemu każdy, nawet największy zmarzluch może dopasować rękawice do swoich indywidualnych potrzeb.

rękawice narciarskie reusch

W bogatej rodzinie rękawic narciarskich, nie mogło zabraknąć rękawic racingowych, przeznaczonych do szybkiej i dynamicznej jazdy sportowej. Jednym z szablonowych modeli racingowych rękawic narciarskich Reusch jest Race-Tec, który na przestrzeni lat doczekał się serii 14 GS, 16 GS i wielu innych wariantów dopasowanych do stylu jazdy i wymagań poszczególnych narciarzy. Cechuje je naprawdę wysoka jakość wykonania i dbałość o najmniejsze detale, dzięki czemu stanowią doskonały wybór dla profesjonalistów i amatorów poszukujących topowego sprzętu. Rękawice wykonane są z doskonałej jakości skóry naturalnej z dodatkowymi wzmocnieniami ze skóry japońskich bydląt, gwarantując lepsze wyczucie, odporność i elastyczność.

Standard cieplny Thermo 4 wraz z ociepliną PrimaLoft Gold gwarantują narciarzom doskonałą ochronę oraz ciepło, nawet w bardzo ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Rękawice doskonale sprawdzają się również w warunkach dużej wilgotności, oferując nam wodoodporne właściwości. Ze względu na swój zadziorny, sportowy charakter, rękawice wzbogacone zostały o kompozytowe ochraniacze, zabezpieczające palce i kłykcie przed urazami i uderzeniami o tyczkę slalomową czy podczas kontaktu z ubitą trasą narciarską podczas upadku. Dodatkowe wstawki silikonowe doskonale amortyzują wstrząsy oraz poprawią stabilność jak i chwyt rękawicy.

rękawice narciarskie reusch

Doskonałe dopasowanie rękawicy do anatomicznego kształtu dłoni zapewnia rozwiązanie 3D Cut, dzięki któremu nie są krępowane ruchy dłoni i możliwy jest pewniejszy chwyt kija narciarskiego. Dodatkowo wykorzystuje się zewnętrzne szwy, dzięki którym łatwiej jest rękawicę dopasować i poprawić wygodę użytkowania. Również bezszwowy i wąski mankiet pozwala na lepsze dopasowanie i ochronę przez wiatrem i wilgocią wdzierającym się pod rękawicę, a elastyczne zapięcie na rzep, umiejscowione na wysokości nadgarstka ułatwia zapięcie i ciasne dopasowanie do swoich indywidualnych wymagań.

W rodzinie rękawic narciarskich Reusch znajdziemy poza rękawicami race’owymi, także modele freeride, all moutain, rękawice dla dzieci i wiele innych, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.