RR Customs

RR Customs
RR Customs

Mówi się, że aby poznać człowieka, trzeba po prostu spojrzeć na jego samochód, a dokładnie jak o niego dba.

Dziś posiadanie samochodu jest czymś więcej niż tylko środkiem transportu i stało się symbolem statusu. To wyraźnie pokazuje, że samochody są najważniejsze pod względem statusu symboli. Oto kilka prostych wskazówek, które pozwolą ci prezentować się w dobrym stylu.

Wygląd samochodu jest bardzo ważny więc zaczynamy od zewnątrz.

W serii RR Customs nie brakuje produktów, takich jak detergenty do mycia auta, aktywne piany, szampony, szampony z woskiem do mycia samochodów, żele do czyszczenie felg, które zapewniają, że Twoja średnia maszyna będzie się świetnie świecić. Jeśli więc chcesz umyć swój samochód, powinieneś wybrać odpowiedni detergent. Źle dobrana chemia może zniszczyć na przykład lakier.

W rzeczywistości jednak zaleca się unikanie detergentów lub środków czyszczących na bazie detergentów, ponieważ mogą one przyspieszyć zużywanie się wosku lub nawet uszkodzić farbę.

Jeśli jednak chcesz zachować połysk swojej karoserii i po prostu umyć samochód, musisz wybrać coś, co jest specjalnie dostosowane do Twojego samochodu i nie wpływa na wosk. Dlatego powstała marka RR Customs.

Przed rozpoczęciem mycia i woskowania lepiej trzymać samochód z dala od słońca. Warto, by lakier był stosunkowo chłodny. Spryskaj wodą samochód, aby dokładnie zmoczyć powierzchnię karoserii – co dodatkowo ją ostudzi. Gdy samochód zostanie zmoczony, dokładnie umyj go szamponem RR Customs lub innym środkiem do mycia samochodów tej firmy. Spłucz wodą i zrób to jeszcze raz, ale tym razem użyj tylko połowę ilości chemii przepisanej na butelce.

Po zakończeniu mycia osusz samochód tak szybko, jak to możliwe.

Używaj tylko czystych, miękkich i w 100% bawełnianych ręczników. Szczególnie tych z mikrowłóknami. Nigdy nie szoruj auta na sucho. Spróbuj zdjąć ręcznikiem wodę bez zbędnego tarcia po powierzchni lakieru. Pamiętaj, by nie jeździć samochodem dopóki nie będzie całkiem suchy – inaczej całą robota pójdzie na marne.

Oprócz czyszczenia samochodu kosmetykami RR Customs, upewnij się, że odpowiednio się nim opiekujesz.

RR Customs

RR Customs

Zanim uruchomisz samochód, sprawdź poziom płynu chłodniczego. Wszystkie nowe samochody są wyposażone w przezroczyste zbiorniczki wyrównawcze i zawsze posiadają oznaczony poziom minimum i maksimum. Nigdy nie odkręcaj korka zbiorniczka przy pracującym silniku. Nie dotykaj też korka ciśnieniowego, gdy silnik jest gorący. Jeśli to możliwe, ręcznie sprawdź wszystkie węże i wymień zużyte lub sparciałe węże na nowe Nie zapomnij też sprawdzić poziomu oleju silnikowego przynajmniej raz w miesiącu. Przy wyłączonym i zimnym silniku  wyjąć bagnet, wytrzeć go, włożyć do końca i wyjąć ponownie. Jeśli poziom jest niski, należy dolać olej. Aby utrzymać najwyższą wydajność oraz kondycję silnika, olej powinno się wymieniać co 10000 km. Wymień również filtry oleju przy każdej wymianie oleju. Co miesiąc sprawdzaj poziom płynu hamulcowego, ale nie przepełniaj go. I nigdy nie pal tytoniu podczas obsługi i czyszczenia samochodu. Akumulator emituje gazy wybuchowe, a w niektórych wężach płynie benzyna.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. drzewiasty napisał(a):

    RR Customs to świetna marka. Produkty po prostu działają…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.