Sheraton – styl i elegancja

Sheraton jest międzynarodową siecią hotelową, która wchodzi w skład grupy Starwood Hotels and Resorts. W Polsce hotele te znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Sopocie. Jest to sieć hoteli, która charakteryzuje się wysokim standardem, mnogością różnorodnych pokoi, przyjazną atmosferą oraz połączeniem różnych stylów: zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Hotele te posiadają bogate wyposażenie hotelowe. Wśród licznych pokoi, dostępny jest np. apartament prezydencki. Jest to pokój, która ma największą powierzchnię (Hotel 160 metrów kwadratowych w Sheraton Warsaw, 105 metrów kwadratowych w Sheraton Krakow Hotel). Poza tym, wspomniane apartamenty wyposażone są w dwie sypialnie, łazienki, aneks kuchenny, pokój dzienny oraz garderobę. Oprócz pokoi na miarę głowy państwa, w hotelach Sheraton dostępne są pokoje: Classic, Deluxe, Business, Club oraz apartamenty: Junior, Club Deluxe i Club Executive. Każdy pokój jest czysty, a duże okna sprawiają, że pokoje te nie tylko stają się jasne, ale można z nich podziwiać panoramę miast.

Sieć hotelowa Sheraton to również bogactwo kulinarne. Mianowicie, dostępne są tam różnego rodzaju restauracje i bary. I tak, w stołecznym Sheratonie do wyboru mamy np. restaurację Inazia, która specjalizuje się w kuchni azjatyckiej. Znaleźć tam także można restaurację The Olive, której priorytetem są dania śródziemnomorskie. Atrakcją są tu także cotygodniowe wystawne niedzielne brunche. Jeszcze inną możliwością jest skorzystanie z oferty baru SomePlace Else, którego kulinarnym specjałem są dania z grilla bądź z Lobby Bar, który, jak zapewnia właściciel, serwuje najlepsze przekąski i Martini w całym mieście. Unikalna jest wreszcie restauracja Chef’s Table, która charakteryzuję się… jednym stolikiem. Jest to najmniejsza w Polsce knajpka, w której każdy klient poczuje się jak wyjątkowy gość.

W hotelach Sheraton istnieje także możliwość zorganizowania konferencji czy bankietów przeznaczonych nawet na kilkaset osób. Gościom oferowane są przestronne sale konferencyjne. Co ważne, zastosowano tu koncepcję „clutter free”, której celem jest minimalizm materiałów konferencyjnych znajdujących się na stołach kosztem przestrzeni dla uczestników spotkania. Dzięki temu, dostępny jest dodatkowy stolik, z takimi akcesoriami jak papier, długopisy czy szklanki z wodą.

Warto także dodać, iż hotele Sheraton dysponują bezprzewodowym internetem, salami fitness, sklepami i galeriami, możliwością transferu z/na lotnisko, parking dla gości, salon fryzjerski.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.