Sprowadzenie auta z Kanady

sprowadzenie auta z kanady

Sprowadzenie auta z Kanady powierza się firmom, które się w tym specjalizują. Istnieje wiele serwisów w tym internetowych, które oferują tego typu usługi. Strony udostępniają blisko 100 000 aukcji aut i motocykli z USA miesięcznie. Zazwyczaj są to oferty wystawiane przez domy aukcyjne w Kanadzie i dotyczą wielu samochodów różnych marek i rodzajów. Wobec czego istnieje bardzo duży wybór samochodów z Kanady.

Każdego tygodnia na aukcjach jest oferowane ponad 4000 aut. Klienci liczą sobie fachową obsługę i importu auta z od zakupu, przez transport i odprawę celną, aż po dostarczenia pojazdu pod wskazany adres w Polsce. Czas sprowadzenia auta waha się od 6 do 8 tygodni od daty zakupu lub zgłoszenia. Jednak import samochodów Kanady, może dotyczyć nie tylko aut nowych, ale także samochodów uszkodzonych czy bezwypadkowych.Są to również auta pochodzące od o firm ubezpieczeniowych i poleasingowych. Zatrudniając do tego odpowiednich ludzi, można liczyć na ich fachową pomoc przy zakupie i wyborze wybranego pojazdu oraz załatwienie wszelkich formalności z tym związane bez znajomości języka. Dodatkowo firmy specjalizują się w przygotowaniu pełnej dokumentacji i gwarantują odprawę celną importowanych samochodów z Kanady.

Zazwyczaj dokonują płatności cła i VAT-u oraz podatku akcyzowego.Niektóre z serwisów proponują naprawienie sprowadzonego samochodu z Kanady, zrobienie aktualnego przeglądu i przystosowanie go do warunków europejskich. W razie.Firmy zazwyczaj działają bez pośredników, a czasami posiadają także własny plac przeładunkowy. Gwarancją zrealizowania usługi na czas jest ścisła i długoletnia współpraca z zaufaną spedycją morską oraz lądową. Samochody w Kanadzie są znacznie tańsze niż w Europie (nawet o 40-50%), oraz lepiej wyposażone niż modele, które nabywane są na europejskim rynku. Niektóre firmy wymagają wpłaty kaucji w wysokości najmniej 15 % całości ceny sprowadzanego samochodu. Jednak całkowite koszty sprowadzenia auta oraz transportu jest zależny od wybranej firmy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.