Wakacje w Rzeszowie czyli nie tylko morze

Chociaż do wakacji jeszcze sporo czasu, to warto już dziś myśleć już dziś i zaplanować sobie swój wypoczynek. Wiele osób nie może wyjechać z miasta na wieś lub do jakiegokolwiek kurortu turystycznego i w związku z tym spędza wakacje w swoim mieście. Co ciekawego można robić w mieście? Nie wiem jak w innych miastach ale wakacje w Rzeszowie nie są najgorszym pomysłem. Miasto wraz z końcem czerwca nieco pustoszeje, spowodowane jest to urlopami i wyjazdami części mieszkańców oraz zniknięciem z miasta studentów, mniej ludzi to mniej korków i kolejek, wiec łatwiej się po nim poruszaj, co jest ważne dla turystów. Jeśli ktoś chce spędzić swój urlop w Rzeszowie i chciałby popływać, ma do wyboru albo skorzystać z kilku krytych i odkrytych pływali, ale może też wybrać się na pobliską „Żwirownię” czyli zalew na którym za symboliczną opłatą może oddawać się do woli wodnym szaleństwom.

Część biur podróży w Rzeszowie przygotowuje też zorganizowane wycieczki po mieście i po podziemnej trasie turystycznej, z racji tego że biura zlokalizowane na miejscu nie ponoszą kosztów związanych z dojazdem i dodatkową obsługą, takie wycieczki są tanie i cieszą ogromnym zainteresowanie, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Jak znaleźć takie biuro? Nic trudnego, wystarczy wpisać w Google „biuro podróży Rzeszów” i wybrać takie którego oferta będzie dla nas atrakcyjniejsza.

Rzeszów to ciekawe miasto z licznymi zabytkami i ciekawymi miejsca, często nawet mieszkańcy nie znają wszystkich zakątków które warto zobaczyć, dlatego polecam skorzystać z biura turystycznego, gdzie wykwalifikowana osoba postara się o to być nasz urlop był udany. Może też sami szukać ciekawostek na Internecie lub kupić sobie przewodnik po mieście, ale to nigdy nie zastąpi nam człowieka, który z chęcią podzieli się także swoja wiedza na temat danego miejsca.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.