Wesele marzeń – jak tego dokonać?

Posiłek to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Trzeba pamiętać, że wśród gości może się znaleźć na przykład wegetarianin i nie powinien się czuć zapomniany. Najlepiej, kiedy jest możliwość degustacji posiłków w restauracji, albo możemy polegać na czyjejś opinii. Pomaga nam to ochronić się nieprzyjemnych uchybień.

Jeżeli został wybrany jakiś temat przewodni całego przyjęcia trzeba przyłożyć szczególna wagę do tego, aby cała sala weselna, menu i muzyka były dostosowane do naszego pomysłu. Na przykład na weselu w stylu wiejskim nie powinny się znaleźć wyszukane dania takie jak np. owoce morza, a wystrój musi być zdecydowanie kolorowy i naturalnie wesoły.

Na pewno pierwszą rzeczą jaka zwraca naszą uwagę jest wygląd sali. Czy jest zadbana i czysta. Ale musimy ocenić, czy wielkość miejsca jest odpowiednia ilości zaproszonych gości i czy koszt imprezy jest stosowny do jej jakości. Czy odpowiada nam lokalizacja i menu. Jaką oferuje obsługę i czy posiada pokoje gościnne

Wszyscy przyszli nowożeńcy zwłaszcza panie maja wyobrażenie tego jak powinien wyglądać ten niemal najważniejszy dzień życia. A ile par tyle pomysłów. Są wersje romantyczne, wystawne, ekscentryczne, oraz ekonomiczne. W każdym przypadku sala weselna, lub miejsce do tego celu wyznaczone musi spełniać określone wymogi.

Cena sali weselnej jest uzależniona od tego co zawiera. Im więcej dodatków takich jak: dekoracja, alkohol, słodycze, napoje i parking tym bardziej cena idzie w górę. Jest to z pewnością wygodne, ale trzeba się zastanowić, czy załatwienie tego we własnym zakresie nie będzie tańsze. Zwłaszcza jeśli mamy jakieś swoje koncepcje na wymyślne bukiety, bądź też ciasta z pomysłowymi dekoracjami.

W obecnych czasach nowożeńcy mają bardzo duży wachlarz ofert weselnych. Kiedy już wybierzemy czy ma to być np. zabytkowy zamek, czy romantyczna farma, a może najbezpieczniejsza wystrojona według własnych wytycznych sala weselna powinniśmy zwrócić uwagę na wiele czynników warunkujących dobrą i komfortową zabawę.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.