Wycieczki last minute nie tylko na wakacje!

Masz ochotę przeżyć niezapomniane wakacje za granicą? Zawsze marzyłeś by przyjrzeć się Bułgarii, Turcji, zwiedzić Chorwację czy przejść się ulicami Egiptu i zwiedzić piramidy. A może wolisz opalać się na plażach Tunezji? Chcesz wyjechać szybko, tanio, w cudowne miejsce i przeżyć przygodę życia? Oferty Last Minute w Travel Planet coś dla Ciebie.

Pożyczka przez internet – szybkie pożyczki online Vivus

W pakiecie wakacyjnym ceny wyjazdów już od 799 zł za osobę. W cenę wliczone są wszystkie opłaty. Biuro podróży Travel Planet gwarantuje pełnowartościową wycieczkę za najniższą cenę na rynku. I masz pewność, że cena nie ulegnie zmianie! Zajrzyj na stronę i sprawdź ofertę. Znajdziesz coś dla siebie i będziesz zadowolony. Skorzystaj z okazji, złóż wstępne zamówienie, a potem czekaj na telefon od konsultanta, który się z Tobą skontaktuje, by potwierdzić rezerwację i uzgodnić wszystkie szczegóły. Każdą ofertę możesz dowolnie rozszerzyć o wycieczki fakultatywne, które wykupujesz na miejscu u rezydenta. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej www.travelplanet.pl. Tylko teraz! Do każdej rezerwacji parking przy lotnisku gratis! Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą!

Pierwszą pożyczkę od Vivus.pl otrzymasz za darmo!

Dlaczego warto?

  1. Żadnej wycieczki nie kupisz taniej w żadnym innym internetowym biurze podróży, u żadnego pośrednika ani organizatora podróży.
  2. Rezerwując wycieczkę w naszym biurze masz pewność szybkiego potwierdzenia dostępności i miejsc co zwiększa pewność Twojego pobytu
  3. Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkie formalności możesz dopełnić w jeden dzień. W naszym biurze możliwa jest rezerwacja oferty i wylot w ten sam dzień.
  4. Za wycieczkę można zapłacić tak jak Ci wygodnie, czyli przelewem,
  5. oraz gotówką i kartą w Punkcie Obsługi Klienta.
  6. Nad bezpieczeństwem i poprawnością procesu rezerwacji w Internecie czuwa profesjonalny zespół konsultantów, dostępny w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu.

Top Presell Pages

Moderowany serwis z artykułami Presell Pages powstał z myślą o Tobie, aby pomóc wypromować stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.