Jak wynagrodzić pracownika?

Twój pracownik stara się ponad miarę i nie wiesz jak wynagrodzić jego trudy? Masz na to kilka sposobów. Koniecznie zastanów się dokładnie, ponieważ jest to ważna rzecz dla pracownika. Id tego jak go wynagrodzisz będzie zależało czy będzie on nadal się starał, jeśli nagroda dla niego będzie mało satysfakcjonująca i nie będzie miał z niej żadnej korzyści możesz być pewny, że jego chęć i ochota do pracy może natychmiastowo i gwałtownie spaść.

Dodatkowe pieniądze

Jet to najczęściej stosowana forma wygradzania pracowników W wielu przypadkach jest to dobry pomysł. Jednak zastanów się dwa razy czy na pewno chcesz swojemu pracownikowi wypłacać większą sumę pieniędzy. Czy będzie to dobry pomysł. Jak się okazuje jet to najłatwiejszy sposób, ale często nie dla wszystkich najlepszy, warto się czasem wsłuchać w potrzeby swoich pracowników i zaspokoić jego inne potrzeby.

Fitness, sauna, basen

Twój pracownik potrzebuje większej ilości ruchu? Koniecznie zafunduj mu karnet na pobliską siłownie lub basen. Jeśli masz wybór to najlepiej wybierz taki klub fitness, który będzie najbliżej jego miejsca zamieszkania. To pozwoli mu na lepsze wykorzystania karnetu i będzie go mobilizowało do pójścia na ćwiczenia.

Książki

Książki to zawsze dobry pomysł. Można pójść w tematykę firmową lub rozwój człowieka i psychicznych zdolności. Intelektualne zdolności człowieka są ważne i przydają się nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu.

Masaż

Pracownikowi można również zafundować masaż. Mamy tutaj ogromy wybór różnego rodzaju masaży. Można postawić na masaż klasyczny, jak również na masaż specjalistyczne. Na naszym rynku masaży ciągle stanowi nowość jeszcze masaż w biurze. Jest on bardzo popularny już w Europie Zachodniej, jak również w Stanach Zjednoczonych, czy nawet w Azji. U nas ciągle jest to jeszcze mało spotykany rodzaj masażu. Jednak coraz częściej się go stosuje. Jeśli zatem Twój pracownik jest przepracowany i skarży się na bóle kręgosłupa i siedzi po kilka lub nawet kilkanaście godzin dziennie przy komputerze to koniecznie zafunduj mu taki masaż. Skorzysta na nim nie tylko Twój pracownik, ale również i Ty

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.