Wynajem mikrobusów Warszawa

Pan Antoni dostał dość znaczny spadek oraz chciał zainwestować pieniądze we własny zakład produkcyjny. Założył firmę i oferuje kontrahentom przewóz osób w Warszawie. Kupił spora liczba samochodów, zatrudnił kierowców i rozpoczął działalność. Zakład produkcyjny współpracuje ze szkołami, kościołami, firmami. Wozi dzieci na wycieczki, pielgrzymki, dorosłych na spotkania biznesowe oraz integracje. Niemniej jednak przeprowadza też wyjazdy do Niemiec, ogłasza wtedy wypad w dany dzień jak również zgłaszają się chętni na przejazd. Na pewno posiada wymagane zezwolenia a także ubezpieczenia.

Oprócz przewozu ludzi propozycja firmy obejmuje również wynajem busów na terenie Warszawy. Do wyboru są mniejsze auta, takie 9-osobowe, z komfortowym wyposażeniem. Posiadają wygodne, rozkładane fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa jak również odtwarzacz filmów DVD. Większe pojazdy mogą pomieścić od 20 do 50 ludzi. Identycznie mają klimatyzację, odtwarzacz DVD, osobiste oświetlenie a w tym największym jest barek a także WC.

Firma pana Antoniego okazała się strzałem w dziesiątkę. Pomogła reklama w internetowej rzeczywistości, zlecono ją specjalistycznej spółce a także nieustająco zajmuje się ona poprawianiem imażu i efektywnym marketingiem. Też reklama w lokalnej prasie przyniosła oczekiwany skutek. Warto było też wyjść z propozycją do konkretnych klientów, takich jak szkoły oraz parafie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.