Jak wyróżnić się w tłumie- koszulki z nadrukiem

Bycie oryginalnym jest w cenie. Jednym z prostszych sposobów na wyróżnienie się w tłumie jest ubranie koszulki z nadrukiem. Prosty napis lub grafika z pewnością trafnie odda osobowość i charakter właściciela koszulki. Dobrze jest zadbać o to by nadruk był jedyny w swoim rodzaju. Popularne sieciówki w takim wypadku jednak nie wchodzą w grę. Gdzie dostać taką koszulkę?

Z pomocą idzie przede wszystkim internet. W pierwszej kolejności należy przejrzeć katalogi firm i wybrać spółkę, która zajmuje się poligrafią lub odzieżą reklamową. Z pewnością wybór będzie duży, ponieważ obecnie na terenie kraju działa ok. 120 przedsiębiorstw oferujących wykonanie wszelkiego rodzaju nadruków. Niektóre z nich podejmą się wykonania pojedynczej sztuki koszulki, jednakże trzeba mieć na uwadze to, że część Część z nich przyjmie zamówienie na pojedynczą sztukę koszulki, jednakże trzeba mieć na uwadze to, że nie każdej firmie będzie się opłacało wyprodukować tylko jeden nadruk. Najpopularniejszą metodą wykonywania nadruków na koszulkach jest sitodruk, który wymaga dla każdego projektu stworzenia osobnych matryc, co wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi.

Jeżeli firmy poligraficzne w najbliższym otoczeniu zawiodą, to warto rozejrzeć się w sieci za spółkami oferującymi koszulki z nadrukami poprzez sklep internetowy (np. koszulki.pc.pl), wtedy możliwości są właściwie nieograniczone. Dla przykładu, sklepy takie dają możliwość wyboru z ponad tysiąca różnych wzorów lub stworzenia osobistego napisu. Niektóre strony dodatkowo oferują stworzenie nadruku z własnej grafiki, czy to wektorowej czy ze zwykłego obrazka o rozszerzeniu jpg. Od prostych obrazków po skomplikowane wzory, jedynym ograniczeniem może być wyobraźnia. Generatory nadruków ponadto pozwalają na samodzielne zaprojektowanie koszulki od podstaw- od fasonu i koloru do nadruków na rękawach.

Istnieją również rozwiązania dla miłośników handmade’u, czyli przedmiotów ręcznie wykonanych. Samodzielne wykonanie nadruku na koszulce gwarantuje niepowtarzalność wzoru, na dodatek wykonanie grafiki nie jest niczym skomplikowanym. Potrzebne są jedynie farby akrylowe, żelazko lub prasa oraz odrobina samozaparcia. Należy namalować na koszulce pożądany wzór (w przypadku braku zdolności plastycznych można posłużyć się szablonem) i poczekać aż farba wyschnie. Następnie grafikę trzeba przyprasować z obydwu stron pamiętając o zakryciu strony, na której jest nadruk np. szarym papierem. Tak utrwalony nadruk powinien utrzymać się przez długi czas, mimo wielokrotnego prania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.