Wyrzucamy wypchane po brzegi segregatory

Kalkulatory, drukarki, segregatory, organizery, ważne dokumenty, samoprzylepne, kolorowe karteczki, faktury, deklaracje, spinacze, pieczątki i zakreślacze, to tylko niektóre z całej masy rzeczy piętrzących się na biurku osób, które zajmują się w firmie sprawami księgowymi. Zapanowanie nad dużą ilością „papierów” nie jest łatwym zadaniem i nie jednemu właścicielowi firmy spędza sen z powiek.

Stres, pot i łzy

Prowadząc własną działalność gospodarczą koniecznie musimy liczyć się z tym, że nie ominą nas sprawy księgowe. Wizyty w urzędach, comiesięczne zeznania podatkowe, rachunki, stosy faktur, przelewy, terminy płatności, korekty, deklaracje do ZUS oraz prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów nie jednej osobie spędzają sen z powiek. Każdy list z Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wywołuje zimne dreszcze i sprawia, że krople potu spływają z czoła kapiąc na segregatory po brzegi wypełnione dokumentami. Czy wszystko jest dobrze? Czy nigdzie się nie pomyliłem? Co teraz?

Najlepsze są najprostsze rozwiązania

Czasy się zmieniają, przepisy podatkowe aktualizują, a nowoczesne technologie wkraczają do urzędów. Obecnie złożenie corocznego zeznania podatkowego drogą elektroniczną nie stanowi żadnego problemu. Dziś możliwe jest także prowadzenie księgowości przez Internet. Dzięki inteligentnemu systemowi księgowemu Superksięgowa szybko i łatwo rozliczymy się z urzędem skarbowym, zapanujemy nad księgowym nieładem, zaksięgujemy dokumenty, wystawimy faktury, rozliczymy środki trwałe, nie zapomnimy o płatnościach,  a co najważniejsze będziemy czuć się bezpiecznie, oszczędzimy nerwy, czas i pieniądze.

Raz na zawsze zapomnijmy o wypchanych po brzegi segregatorach pełnych dokumentów. Zamiast spędzać całe noce z kalkulatorem w ręku i stertą, pokrytych dziesiątkami cyfr, papierów na biurku warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, dzięki którym będziemy mogli skupić się na tym co potrafimy robić najlepiej zostawiając papierkową robotę profesjonalistom.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *